Християнська Суспільна Платформа: відповідальні християни за свідомий вибір

21 липня 2019 року Україна знову стане перед вибором майбутнього. Думаємо зайве нагадувати про величезне значення прийдешніх виборів для подальшого розвитку нашого суспільства, а можливо, навіть для існування самої незалежної Української Держави.

Як відповідальні християни, ми покликані дбати про землю, в якій Бог визначив нам жити і служити – про Україну. Обираючи, маємо виявляти не тільки громадянську, а й передусім християнську свідомість та відповідальність. Маємо проаналізувати програми партій щоб зрозуміти чи здатна певна політична сила щось змінити в країні, чи ні, намагатися не бути легковірним, не дивитися на другорядні речі. Маємо  визначити критерії яким  мають відповідати кандидати у народні депутати Верховної Ради України з християнської точки зору.

Блаженніший Любомир Гузар свого часу рекомендував користуватись у своєму виборі принципом трьох “п”: «Перше – професіоналізм. Важливо, щоб людина була кваліфікована, мала відповідні знання, а також політичну мудрість. Друга річ – порядність. Людина має бути чесною, а не круть-верть. Не повинна говорити неправди, не має приховувати своїх прибутків. І нарешті, третя справа – це патріотизм. Чи ця людина справді любить свій народ та Україну?»

Окрім трьох «п» віруючі очікують від кандидатів у народні депутати та політичних партій відповіді на питання: Чи вбачають вони пріоритетом державної політики питання захисту сімей та дітей, а також притаманних для українського суспільства сімейних, духовних і моральних цінностей?

Християнська Суспільна Платформа підтримує ініціативу лідерів мирянських організацій Івано-франківщини та Львівщини і закликає наших партнерів та усіх виборців-християн приєднатися до флешмобу #моральний_кандидат звернувшись до ваших кандидатів у народні депутати та до політичних партій з питанням, чи будуть вони у своїй діяльності відстоювати:

– сім’ю, як союз чоловіка і жінки;
– дар життя – від зачаття до природної смерті;
– рівність можливостей чоловіків і жінок, згідно природнього порядку,  а не через впровадження видуманих гендерних ролей у наше законодавство.

Бажано щоб звернення до кандидатів було публічним і знайшло адресата.

Приклади таких звернень можете побачити тут:

Ярослав Дубас

https://www.facebook.com/100023866057424/videos/498114460994085/

о. Ігор Тузик

https://www.facebook.com/rev.igortuzyk/posts/2451071888288992/

Roman Kalyn

https://www.facebook.com/roman.kalyn/videos/2331256993576722/

Михайло Канафоцький

https://www.facebook.com/M.Kanafotsky/videos/3342804632411865/

Із схожими запитаннями, які стосуються релігійної свободи, сімейних цінностей і суспільної моралі, уже звернулась до учасників парламентських виборів Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Маємо перед голосуванням опитати максимальну кількість кандидатів, адже кожен з нас несе відповідальність за того, кого вибрав!

Маємо також донести до кандидатів по Ваших округах «Зобов’язання відповідального політика», а ще краще якби вони публічно їх підписали та задекларували.

Просимо також пригадати критерії відображені в Пам’ятці виборця-християнина щодо усвідомлення відповідальності за власний голос і в Пам’ятці політика-християнина щодо зобов’язання дотримуватися християнських цінностей у своїй політичній діяльності, які були затверджені Синодом УГКЦ Зверненням Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Президентських виборів.

Усвідомлюючи, що «коли Господь та не будує дому, – дарма працюють його будівничі. Коли Господь не зберігає міста, – дарма пильнує сторож» (Пс. 127, 1), закликаємо християн до посиленої молитви за Божу опіку, мудрість і благословення на прийдешні вибори.

Хай Господь Благословить Україну та допоможе нашому багатостраждальному народу обрати тих політиків, які служитимуть народу України, піклуватимуться про суспільне благо і з Божою Допомогою зможуть зупинити  війну і корупцію в Україні.

Be the first to comment on "Християнська Суспільна Платформа: відповідальні християни за свідомий вибір"

Напишіть відгук