ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Дорогі брати і сестри!

Команда Християнської Служби Порятунку щиро вітає всіх християн Східного Обряду з світлим святом Воскресіння Господнього.

Цьому Святому Дню передував сорокаденний піст. Період Великого Вибору. Як тоді, коли євреї, виведені Богом через Мойсея з Єгипту, протягом сорока років обирали своє майбутнє – стати нацією священиків, світлом для світу і сіллю для землі, чи залишитися рабами, яким судилося померти у пустелі, так і не увійшовши у Землю Обітовану. Як тоді, коли їх нащадки обирали між Ісусом і Варавою, цим самим визначаючи свій шлях до здобуття такої омріяної свободи і незалежності від гніту іноземних поневолювачів та власних колаборантів. Як тоді, коли уже ми, прищеплені через Жертву Ісуса Христа до Божого Народу, і колись, і зараз обираємо між шляхом Петра та Іуди, піднімаючись з трясовиння власного гріха, гріха наших пращурів, нашого суспільства та наших ближніх.

У всіх згаданих вище випадках ми покликані обрати Бога, щоби разом з Ним зійти на Хрест і згодом разом з Ним воскреснути. Обрати як вільні люди, як діти Отця, як учні Ісуса, як воїни Святого Духа.

Попереду нас очікують інші сорок днів: «… аж до дня, коли вознісся, давши Святим Духом накази апостолам, яких собі вибрав.  Він показував їм себе також у численних доказах живим після своєї муки, з’являючись сорок день їм і розповідаючи про Боже Царство» (Діяння 1:2-3). А потім – П’ятидесятниця, у якій народиться наяву проповідуване Христом Царство і явиться світу у Славі  Його Церква…

Отож, брати і сестри, благословенного вам Вибору і освяченої по благодаті подальшої Подорожі.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Be the first to comment on "ХРИСТОС ВОСКРЕС!"

Залишити відповідь