Християнська Служба Порятунку привітала випускників курсу підготовки офіцерів CIMIC

У суботу завершився черговий курс підготовки офіцерів Цивільно-Війського Співробітництва Збройних Сил України (CIMIC).

І тепер більше тридцяти нових соратників готові до служіння справі встановлення миру та надання гуманітарної підтримки на нашому Сході.

Двотижневе навчання було проведено у приміщенні Навчально-наукового центу міжнародної миротворчої діяльності Міністерства Оборони України.

На запрошення командування Управління CIMIC у церемонії завершення навчального курсу взяли участь представники Християнської Служби Порятунку, капелани, рятувальники та місіонери якої уже рік плідно працюють під егідою та в єдиній команді з  офіцерами ЦВС ЗСУ  у прифронтовій зоні.

Всім випускникам навчального курсу були вручені відповідні сертифікати.

Водночас кожний з випускників отримав символічний подарунок з рук командира ХСП Ігоря Шуліка (Шторма) – молитовник та розарій.

На завершення Ігор Шулік побажав всім присутнім плідного служіння цивільному населенню у «сірій зоні» та запевнив у готовності ХСП і надалі бути надійними партнером і помічником для CIMIC у всіх найгарячіших точках по лінії розмежування.

В свою чергу капелан ХСП, священик-францисканець брат Станіслав зверувся до випускників зі словами благословення та подарував кожному з них освячений образок Ісуса Милосердного.

Крім цього, разом помолилися за успішне служіння CIMIC молитвою Отче Наш, яка єднає всі християнські конфесії та деномінації, а також всіх людей доброї волі.

Християнська Служба Порятунку висловлює глибоку подяку всім офіцерам Цивільно-військового Співробітництва Збройних Сил України, особливо начальнику Управління полковнику Олексію Ноздрачову та його заступнику підполковнику Юрію Сколовському, за працю та підтрику під час спільного служіння  CIMIC  та ХСП у прифронтовій зоні.

Нагадаємо, що з метою недопущення створення передумов гуманітарної катастрофи у районах проведення антитерористичної операції, виникнення соціальної напруги на іншій території України, формування позитивної громадської думки щодо діяльності Збройних Сил України під час дії особливого періоду, введення правового режиму воєнного чи надзвичайного стану, у операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій вищим військовим керівництвом було прийнято рішення про впровадження системи цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України.

Цивільно-військове співробітництво Збройних Сил України було започатковано у травні 2014 року як пілотний проект. На той час у зоні проведення антитерористичної операції діяли дві групи цивільно-військового співробітництва – на півдні Херсонської області та на Заході Донецької області.

Успіхи Збройних Сил України по звільненню територій Донецької та Луганської області, відсутність або дискредитація влади на місцях, виникнення передумов до гуманітарної катастрофи підштовхнули до прийняття рішення щодо збільшення кількості груп та урізноманітнення військових спеціальностей особового складу Збройних Сил України, задіяних у роботі груп цивільно-військового співробітництва та розширення діяльності на інші сектори зони АТО.

У 2015 році розпочалося впровадження системи цивільно-військового співробітництва в межах загальної структури Збройних Сил України та районах проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Be the first to comment on "Християнська Служба Порятунку привітала випускників курсу підготовки офіцерів CIMIC"

Залишити відповідь