ХСП долучилась до організації свята у дитячому садочку прифронтового села Виноградне

Християнська Служба Порятунку долучилась до організації свята для дітей, які закінчили садочок у прифронтовому Виноградному.

«Гарно і урочисто сьогодні в дитячому садочку «Лелека». Діти співали, танцювали. У батьків та вихователів в очах стояли сльози радості. Вони пишалися своїми дітьми», – розповіла служитель ХСП Оксана Завадська, –«Служителі Християнської Служби Порятунку разом з представниками ОТУ Маріуполь СІМІС привітали дітей з закінчення дитячого садочку, благословили на новий етап життя – навчання у школі, а також подарували подарунки».

Директор Олена Миколаївна від імені усього персоналу дитячого садочку привітала своїх маленьких випускників, вручила їм дипломи про закінчення дитячого садочку та подарунки.

Також своїми враженнями від свята поділилась служитель ХСП Наталія Шандрук: «Коли приїхала служити як волонтер в перший день попала на випуск в дитячий садочок. Була вражена тим, що посеред війни люди живуть і надалі радіютьбудують своє майбутнє життя надіються на краще. Люди, діти звикли до вибухів, але не лякаються, мають надію, що це колись закінчиться. Так і буде. Чудовий був виступ дітей. Було справжнє свято. Так, дійсно, життя триває».

У дитячому садочку відбувся випуск старшої групи, але діти продовжують відвідувати садочок. Це означає, що творчі заняття, які проводять служителі ХСП, продовжуються.

Граючись, перевіряли знання кольорів, уважність, спритність.

А також ігри з обручами на координацію рухів.

Be the first to comment on "ХСП долучилась до організації свята у дитячому садочку прифронтового села Виноградне"

Залишити відповідь