ХСП надала допомогу потребуючим мешканцям та багатодітним сім’ям «сірої зони»

 

Християнська Служба Порятунку надала гуманітарну допомогу потребуючим мешканцям прифронтових сіл.

У Піонерському пенсіонерка Олександра Подоляк отримала необхідні речі.

Допомогу надали і сім’ї переселенців. Їхня квартира була зруйнована під час обстрілу. Дорослі влаштували на роботу у Маріуполь. Жодної допомоги від державних органів не отримують.

У Юри Харченка, хлопчик, який активно відвідує творчі заняття ХСП у школі села Талаківка, народилася маленька сестричка Ніна. ХСП надала допомогу: одяг для новонародженої та продукти для сім’ї.

«Вони потребують нашої молитовної допомоги, а також речей для новонародженої. Сім’я живе в складних умовах і навіть без світла в будинку. Через заборгованість їм відключили електроенергію», – розповідає служитель ХСП Оксана Завадська.

Гуманітарну допомогу від ХСП також отримали 11-ть багатодітних сімей з села Зоря.

Крім того, уселі організували лекцію Ольги Христанкової. Вона розповіла про те, як Бог змінив її життя. Вона, переживши всі випробовування, хоче допомагати тим людям, які потрапили в тенета гріха і з яких без Божої допомоги вибратися неможливо. Говорили про небезпеку алко- та наркозалежності, а також таких хвороб, як ВІЛ та гепатиту «С».

Служителі ХСП познайомилися з мешканцями села Зоря. Розповіли про Християнську службу порятунку. Разом молилися за мир в Україні.

 

 

 

Be the first to comment on "ХСП надала допомогу потребуючим мешканцям та багатодітним сім’ям «сірої зони»"

Залишити відповідь