ХСП – не лише індивідуальний вибір окремих християн

Екуменічне служіння «Християнська Служба Порятунку» зараз уже налічує близько сотні активних служителів: військових капеланів, рятувальників, волонтерів, молитовників, психологів, журналістів, правозахисників. Ми – римо-католики, греко-католики,  баптисти, п’ятидесятники, месіанські євреї, протестантські харизмати,  православні. Серед нас як священнослужителі, так і світські люди. І кожний з нас проходив шлях особистого розпізнання та прийняття рішення щодо участі у служінні ХСП.

Однак, відповідальність за служіння можуть брати не лише окремі люди, але й цілі спільноти в повноті колективного духовного тіла та єдності спільної волі. Саме так це і відбувалося у випадку спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната». І справа не лише в тому, що уже зараз десятки членів Маранати задіяні у служінні ХСП. І не в тому, що саме у парафії, на основі якої діє Мараната, знаходиться штаб та організаційна база ХСП. Як і не в тому, що загальне духовне покриття для ХСП з боку Католицької Церкви здійснює Віце-провінція Ордену Братів Менших Капуцинів, які є духівниками та наставниками Спільноти. Головне в іншому – Мараната за рішенням своєї Ради проголосила ХСП одним із служінь, які є справою всієї спільноти, і визнала це служіння невід’ємною частиною своєї євангелізаційної  місії.  Так ХСП зайняла своє місце на єдиному святковому «торті Маранати», виплеканому  Великим Кулінаром – Святим Духом.

З огляду на сказане вище, Штаб ХСП з вдячністю вітає схожу ініціативу з боку ще однієї спільноти зі складу Об’єднання Католицьких Спільнот (об’єднує 40 римо- та греко-католицьких харизматичних спільнот). Мова йде про львівську Католицьку спільноту Віднови у Святому Дусі  «Жививй Вогонь» (парафія святого Антонія, РКЦ, Львів).

Як це виглядає? Доволі просто:

https://www.facebook.com/groups/alivefire/permalink/1306544899384809/

МИ ЗАПРОШУЄМО ВСІ ХРИСТИЯНСЬКІ СПІЛЬНОТИ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ДЕНОМІНАЦІЇ ЧИ СПРЯМУВАННЯ, ДОЄДНАТИСЯ ДО РОДИНИ ХСП. НЕХАЙ  ЦЕ СТАНЕ ЧАСТИНОЮ І ВАШОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ІСТОРІЇ.

Be the first to comment on "ХСП – не лише індивідуальний вибір окремих християн"

Залишити відповідь