ХСП отримала першого католицького священика у повне служіння

Станом на сьогодні у діяльності Християнської Служби Порятунку уже задіяно десятки католицьких священиків та черниць. Однак до сих пір таке задіяння відбувалося періодично за ротаційним принципом. І ось у житті ХСП стала реальністю неординарна та знакова подія – католицький священик отець Олександр Коцюр, залишивши своє служіння у одній із парафій Кам’янець-Подільської дієцезії  Римо-Католицької Церкви, розпочав свою місію в якості постійного духівника та капелана ХСП. Це стало можливим завдяки відповідному рішенню Ординарія Кам’янець-Подільської діє цезії РКЦ єпископа Леона Дубравського.

Своє благословення на душпастирське служіння у Християнській Службі Порятунку отцю Олександру уділив також Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископ Станіслав Широкорадюк. Нагадаємо, що Донецька та Луганська області входять до складу саме цієї дієцезії.

Для отця Олександра служіння на Сході не є новим – раніше він неодноразово уже відвідував фронт та «сіру зону» спочатку в якості військового капелана, а потім служителя ХСП. Однак, зараз це стане його постійним та виключним служінням з переважним перебуванням у зоні АТО.

Спеціальну молитовну підтримку отцю у його служінні надаватиме особлива група молитовників, яка уже тривалий час задіяна у діяльності Молитовного Щита ХСП – черниці  із закритого монастиря Згромадження сестер Кармеліток Дитятка Ісуса. Їх невидима, але від того не менш реальна участь у духовній війні, яку ведуть християни різних конфесій та деномінацій під прапорами ХСП, допоможе захистити тих служителів, які покликані служити безпосередньо у пеклі війни.

Отже молимося і благословляємо отця Олександра Коцюра на новій дорозі служіння, на яку покликав його Господь. Далі буде…

Be the first to comment on "ХСП отримала першого католицького священика у повне служіння"

Напишіть відгук