ХСП: Просимо про допомогу батькам загиблих воїнів та про молитовну підтримку

Християнська Служба Порятунку розпочинає проект «Допомога родинам Героїв у скруті». Цей проект орієнтований на родини загиблих воїнів АТО/ООС, які опинилися в складній духовній, психологічній та матеріальній ситуації в умовах триваючої пандемії коронавірусу. Зокрема, це стосується десяти родин, де батьки загиблих бійців є людьми літнього віку, живуть в бідності і мають дуже серйозні проблеми зі здоров’ям. Деякі з них мають важкі захворювання, такі як рак, хвороба Паркінсона, цукровий діабет, захворювання серця. Зараз ці люди перебувають в особливій небезпеці, оскільки особи літнього віку з хронічними захворюваннями найважче переносять Covid 19, з великим ризиком смерті. Тому для нас є надзвичайно важливим  подбати про цих людей під час карантину заради милосердя до них та шани до пам’яті їх синів.

Кошт щомісячної допомоги на ліки, антисептичні засоби  і продукти харчування та доставку їх відповідним родинам становить близько 20 тис гривень. Якщо у когось є можливість допомогти, просимо скинути кошти на приватівську картку штабного служителя-координатора:
4149 4390 0434 9456   Семенець Артем Анатолійович.

Крім цього, просимо про молитовну підтримку служіння ХСП у цей нелегкий для країни час (такі інтенції зазвичай спрямовуються лише внутрішній групі молитовників-захисників Молитовного Щита ХСП, але зараз ми просимо долучитися до такої молитви всіх небайдужих):

Інтенції для молитовників – захисників:

Загалтна інтенція: за ведення служіння ХСП Святим Духом, необхідні для служіння ресурси та захист служителів у духовній, душевній та тілесній сферах.
Часткові інтенції:

За безпеку фронтових підрозділів ХСП, які в цей час продовжують своє служіння на лінії розмежування і на прифронтових територіях;

За плідне волонтерське  служіння під час пандемії коронавірусу родинам загиблих воїнів та медичному персоналу;

За успішну мобілізацію і готовність до розгортання у разі потреби команд рятувальників ХСП;

За захист служителів, які беруть участь у картографічних молитвах на вулицях міст;

За повне посвячення і невтомне духовне чування служителів Молитовного Щита ХСП в процесі молитви за визначені інтенції зовнішнього спрямування.

Be the first to comment on "ХСП: Просимо про допомогу батькам загиблих воїнів та про молитовну підтримку"

Залишити відповідь