ХСП разом з воїнами на передовій, з Послом на прийомі, з дітьми та потребуючими Донбасу (Дайджест №36)

Капелан ХСП Борис Пушкель у розташуванні наших воїнів

«Так моляться євреї біля Стіни Плачу, просячи Бога про захист для Ізраїлю від ворожих атак. Так мають молитися українці за захист для своєї Батьківщини біля стін Софії. Небесні легіони уже зачекалися нашого запрошення», – такий заклик ХСП до молитви особливо торкнувся на минулому тижні сердець читачів нашої сторінки..

Служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Мойсеєва про вдячність Захисникам Вітчизни:

«Смотрю на фотографии за эту ротацию и сердце наполняется благодарностью!!! Благодарю Господа за тех людей, которые защищают мою жизнь и жизнь моих близких, моих друзей, в конце концов всю Украину!!!! Вы полагаете душу свою за меня и других людей!!! Вы держите оборону… и я могла ходить по улицам, могла спокойно пить кофе и улыбаться осеннему солнышку. И даже иногда забывала, что так близко уже линия разграничения. Что совсем близко ВОЙНА😔. А ВЫ РЯДОМ И ЗАЩИЩАЕТЕ НАС!!!
СПАСИБО ВАМ МОИ ВОИНЫ!!!ДОБРОВОЛЬЦЫ!!!! ЗАЩИТНИКИ!!! Пусть Господь защитит вас и сохранит вас!!! Ни одно орудие сделанное против вас, не будет успешно!!!
Ценю вас, уважаю, люблю 😍!!!!»

Побували на прийомі, який влаштував польський Посол з нагоди Дня Незалежності Республіки Польща у Фермонт Гранд Готел. Мали детальне спілкування з питань підтримки служіння Християнської Служби Порятунку на Донбасі з послом Польщі Бартошом Ціхоцкі та членами його команди – готуємося до початку реалізації кількох спільних проектів на прифронтових територіях. Також мали можливість поспілкуватися та уточнити деталі подальшої співпраці з низкою польських друзів і партнерів ХСП, зокрема віцепрезидентом фірми “Пластікс” Даріушем Гурчинським. Дякуємо Богу за вас, брати-поляки, і за те, що в цей важкий для України час ви разом з нами, ви за нас.

Від імені всієї команди Християнської Служби Порятунку висловлюємо глибоку подяку за незмінну підтримку та пастирську опіку Ординарію Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископу Віталію Кривицькому. Завдяки Вам, дорогий владико, наше служіння триває і розширюється як у зоні війни, так і на мирних територіях.

– ХСП-Мар‘їнка
В Святому Письмі сказано, що служити Богові це честь. Завжди, коли християнин робить це від всього свого серця, Божа слава покриває це служіння!!! Дякую Богу, що призвав нас, служити в Капеланському служінні – де Він торкається сердець воїнів святим Євангелієм. Дякуемо, за цю честь – служити Йому.

Була можливість надати допомогу речамі і продуктами харчування людям, які це потребують.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
Альфа Курс
“Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
(Йн.3.16)
Дякуємо Наталії Мосюковій м. Дніпро за проведення конференції ” За що помер Ісус Христос”
Щиро дякуємо нашим добродіям за матеріальні та фінансові благословіння для служіння.Творимо добро разом.
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

Конференція ” Пастирська опіка” підготовка служителів до Альфа курсу.

Дитячий садок ” Лелека” с. Виноградне
Веселі старти з застосуванням сенсомоторних вправ.🙃

Школа с. Виноградне
Тема заняття: ” Комунікація”, вчимося за допомогою вправ та ігор ефектно спілкуватися та висловлювати свої думки🙂

Пастор Олександр Ченчік зі служителями Церковь Победа Мариуполь відвідали дитячий Центр ” Ковчег”. Познайомилися з нашими вихованцями, разом з дітьми прийняли участь у майстер класі техніка декупаж новорічних іграшок. Служителі привезли для дитячого центру продуктові набори, солодощі та речі першої необхідності. Дякуємо Вам за співпрацю, благословіння, нехай добрий Господь благословить Вас сторицею.
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

– ХСП-Бахмут (Зайцеве, Жованка). Служитель Олег Коноплянка.

“Радіймо і веселімося і віддаймо славу Йому, бо настав шлюб Агнця і дружина Його приготувалася.” Об.19:7.

Кожен день, як можливість збирати з Господом, щоб не розсипати. Луки 11:23.
Нам дано цей час, щоб приготуватися, як готується наречена, це найважливіше!

Але дехто з зібрання ніяк не згоден був бути нареченою, тільки сином))
Та то ще, відгомони минулого, а згодом відкриється).
Тож збираємо, шлях наш, вгору!!!

Раді були знову побачитись.
Господь каже, що кожен з нас є Його син (донька). І кожен з нас є воїн. А коли ми разом, то цілий загін воїнів.
Я не вірю світському висловленню, що один у полі не воїн. Бо якщо ти з Богом, то ти не сам.
Дякую, брате, Денис Харченко за допомогу.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Благодарю замечательную девушку Olena Amouri!!! Вы показываете людям, что забота не возможна без доверия.
Спасибо Вам за эти теплые вещи и обувь, всё рассортировано и Ваше тепло отправится к тем деткам, кого желает обнять Господь.
Спасибо за частичку Вашей любви!!!

У Домі отця Піо на цих вихідних пройшов семінар-тренінг “Методи розпізнавання плідності”.
Тренер: Геня Самборська, Голова Всеукраїнського благодійного фонду “За гідність людини”. Член Європейського Інституту Сімейної освіти – IEEF/EIFLE.
Організатори: Рух «Гладіатори життя» (рух пролайферів і антигендерів при Християнській Службі Порятунку – ХСП) та Християнська Соціальна Платформа при ХСП.
Методи розпізнання плідності дозволяють за допомогою природних показників визначити періоди плідності жінки (тобто дні, коли вона здатна завагітніти), для того, щоб спланувати та/або відкласти вагітність.
Дводенний тренінг-семінар був присвячений людям, які:
бажають повноцінних подружніх стосунків, без страху незапланованого зачаття; прагнуть берегти здоров’я і не застосовувати протизаплідні засоби; не мають довгоочікуваної вагітності; отримали діагноз “безпліддя”; хочуть зберегти репродуктивне здоров’я та досягти гармонії у подружніх стосунках; уже застосовували методи розпізнавання плідності, але прагнуть поглибити та систематизувати свої знання.
Протягом семінару учасники отримали базові знання про репродуктивну систему жінки та чоловіка.

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Козятин. На запрошення настоятеля зазначеної парафії о.Антона Бориса досвідчений фінансовий консультант, координатор Школа Соціального Лідерства, блок ІІ (ШСЛ) Олеся Шніцер провела тренінг “Християнські принципи управління фінансами”. Присутні священники та парафіяни отримали важливу і цікаву інформацію про те, що Біблія говорить про гроші, та оволоділи практичними знаннями з ефективного управління ними.
Нагадаємо, що ШСЛ діє в рамках Християнська Соціальна Платформа при Християнська служба порятунку.

Людмила Богдашевська, керівник ГО “Родини ветеранів АТО”, очолює Центр відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнській Службі Порятунку):

«Як бачать світ діти, які половину життя прожили у війні? А які майже все життя? А які ніколи не жили в мирі? Які не знають,чи не пам’ятають неба, де не свистять кулі. У психології це називається люди із замороженою психікою.
ГО “Родини ветеранів АТО” вже третій рік підтримують таких дітей в їх домівках. Але цього разу вирішили заручитися підтримкою міністерства у справах ветеранів, бо задачу поставили іншу – показати дітям саме мирне небо, де розкати грому в небі бувають тільки від зіткнення хмар. Адже через 5-10, чи 15 років, можливо, саме від цих дітей залежатиме, яким буде небо над Україною. Ідею проекту схалив перший заступник міністра Антон Колумбет. Тож чекаємо на результати обговорення комісії».

Програма «Добрий господар»
Нагадаємо, що 4 жовтня за ініціативи Християнської служби порятунку, Фонду Громад «Рідня» та за підтримки Дашавської селищної ради на території селищної ради створено демонстративну грядку за методикою науковця В.Розума.
7 листопада жителька смт.Дашава А.Черешнівська, за участю керівника проекту «Добрий господар» Олега Шмілика, члена виконкому Руслана Саламахи та селищного голови Тараса Греськіва провели посадку озимого часника на даній грядці.

Християнська Суспільна Платформа. Наші на Національному Форумі Гідності. Ми всюди, де можна утверджувати Царство Боже у житті країни та нації. Принагідно поширили працю Габріели Кубі “Християнські принципи політичної боротьби”, видану Львівським рухом “За життя” за підтримки Християнської Служби Порятунку.

Be the first to comment on "ХСП разом з воїнами на передовій, з Послом на прийомі, з дітьми та потребуючими Донбасу (Дайджест №36)"

Залишити відповідь