ХСП розширює територію служіння

Територія активного служіння ХСП поширюється на Луганщину. Це відбувається у співпраці з місцевими п’ятидесятницькими церквами та капеланами  зі складу Об’єднання «Українська місіонерська церква». Благословення на таке служіння було дане єпископом зазначеного об’єднання Валерієм Решетинським.

З метою визначення напрямів та пріоритетів служіння на цих теренах відбулася ознайомча поїздка регіоном Лідера ХСП Ігоря Шторма в супроводі капеланів – п’ятидесятників та пастирів євангельської церкви «Християнська надія». Група служителів відвідала як міста районного значення, так і населені пункти безпосередньої прифронтової зони.

img_2821

img_2810

Під час поїздки відбулися багаточисельні контакти з місцевими церквами, представниками влади та громадськості. З Божою допомогою спільне служіння під  дахом ХСП розпочалося.

img_2844

img_2849

img_2817

Були у цій поїздці і неплановані події. Як от відвідини загубленого в лісі цвинтаря загиблих сепаратистів. У них ні імен, ні пам’яті, ні історії. Лише номери на хрестах. Служителі Божі як християни промовили молитву за душі загиблих ворогів.

img_2834

img_2833

Be the first to comment on "ХСП розширює територію служіння"

Залишити відповідь