ХСП та журнал УГКЦ “Наш Собор” розпочинають співпрацю

Християнська Служба Порятунку (ХСП) та журнал «Наш Собор» розпочинають співпрацю.

«Запускаємо серію публікацій на тему фінансової грамотності з точки зору християнства. У наших матеріалах будуть практичні поради з врахуванням біблійних принципів управління фінансами (планування фінансів, заощадження, про кредити і т.д.)», – розповіла Олеся Шніцер, керівник програми з фінансової грамотності ХСП, автор курсу «Добрий управитель».

«Часто у нашій редакції відбуваються зустрічі з людьми, які готові змінювати наш журнал в кращу сторону. Сьогодні таку чудову зустріч мали із провідним фінансистом та експертом в економічній галузі Олесею Шніцер», – повідомляється на сторінці видання у Facebook, – «Так-от, є у нашому журналі рубрика, яка називається ProБлаго, де публікується інформація з економічної області. Від сьогодні ці сторінки про фінанси будуть ще цікавіші. Адже хто як не Церква має подбати про фінансову грамотність наших громадян».

За словами Олесі Шніцер, зараз йде робота над форматом подачі матеріалу.

«Кожен номер журналу відповідає певній тематиці. Тож, у своїх матеріалах про фінансову грамотність ми будемо дотримуватись цього принципу», – сказала служитель ХСП.

Довідка: Журнал «Наш Собор» – друкований орган Києво-Галицької митрополії УГКЦ. Перший номер часопису надрукований у 2009 році. Зараз він виходить щомісяця накладом у 1 200 примірників. На 24 сторінках журналу розглядаються як питання віри, історії Церкви, так і більш практичні моменти, як от поради юриста, катехиза, є дитяча сторінка.

Програма ХСП «Добрий управитель» стартувала у травні 2018 року і складається із серії тематичних тренінгів. Їхня мета – познайомити учасників з Біблійними принципами управління фінансами, спонукати приділити більше уваги управлінню власним бюджетом та дати учасникам практичні інструменти для прийняття впевнених та зважених фінансових рішень. Семінари «Добрий управитель», зазвичай, відбуваються у Домі о. Піо (база ХСП). За минулий рік вони також пройшли в Миколаєві, Ірпені та Кривому Розі, а також тренінг для сімейних пар у Луцьку.

Be the first to comment on "ХСП та журнал УГКЦ “Наш Собор” розпочинають співпрацю"

Залишити відповідь