ХСП-Центр «Бахмут»

ХСП-центр «Бахмут»

Підрозділ ХСП-Бахмут локалізований у с.Зайцеве Донецької області.  Команда ХСП-Центру «Бахмут» служить у п’яти  населених пунктах Донецької області: Жованка, Зайцеве, Бахмутка, Майорськ, Курдюмівка.

Служіння полягає у підтримці мешканців прифронтових сіл, які регулярно потрапляють під обстріли, залишили своє житло через бойові дії, а також у допомозі малозабезпеченим родинам у таких напрямках:

Гуманітарна допомога.  Ппостачання хліба, влаштування благодійних обідів, забезпечення найнеобхіднішими продуктами харчування та водою малозабезпечених мешканців, допомога хворим одиноким людям вдома та у лікарнях.

Душпастирська опіка.  Молитовне служіння та євангелізація місцевих мешканців. Пастирське ведення місцевої церковної спільноти п’ятидесятників (утворилася внаслідок провадження місіонерської діяльності у селах «червоної зони»).

Робота з дітьми.  Проведення дитячих свят та реабілітаційних поїздок.

Допомога військовим.  Капеланське служіння у підрозділах, які дислокуються у секторі відповідальності. Гуманітарна підтримка військових та допомога з транспортуванням.