ХСП-Центр «Мар’їнка»

ХСП-центр «Марїнка»

Підрозділ локалізований у Мар’їнці Донецької області. Команда ХСП-Центру «Мар’їнка» проводить служіння у таких населених пунктах Донецької області: Мар’їнка, Курахове, Красногорівка, Славне, Гірник, Курахівка.

Напрямки служіння:

Душпастирська опіка  Молитва та спілкування з місцевим населенням, євангелізація та утворення біблійних груп,  гуманітарна підтримка – роздача продуктових наборів, хліба, одягу, заправка газових балонів. Євангелізаційні концерти та демонстрація християнських фільмів  – м. Мар’їнка, м.Курахівка, Гірник, Красногорівка, Славне.

Робота з дітьми. Допомога дитячому реабілітаційному центру та дитячому садку (іграшки, канцелярія, книги) – м. Мар’їнка. Організація дитячого табору «Курахово» (Мар’їнський район). Відвідування і допомога родинам, у яких є діти
з особливими потребами.

Соціальна опікаДопомога соціальному центру для пенсіонерів  (м. Мар’їнка).  Догляд і матеріальна допомога самотнім  людям літнього віку у секторі відповідальності. Відвідування і допомога кризовим та  малозабезпеченим родинам, у співпраці з місцевими соціальними службами.

Допомога військовим.  Капеланське служіння безпосередньо на лінії розмежування.  Євангелізація та утворення домашніх біблійних груп у підрозділах. Психологічна робота та звільнення від залежностей. Допомога одягом, продуктами, доставка питтєвої води, заготовка дров, заправка балонів газом.