ХСП у «сірій зоні»: дорога освячення землі та людей

З чого складається служіння ХСП у «сірій зоні»? З багатьох днів, сповнених звичайних життєвих епізодів за участю людей із незвичайними, часто скаліченими долями. Це прості речі за дуже непростих умов. Це географія серця і лише потім розуму та волі.

Про один із таких епізодів розповідає капелан ХСП, католицький священик отець Микола Орач з Кременчука. Разом з ним учасниками цієї історії стали рятувальники з групи ХСП-Маріуполь Володимир, Оксана та Ольга, місіонери ХСП, католицькі черниці- вербістки Марія та Наталя, а також Юля та Ніна – служителі лідерського ядра спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» з Києва, яка входить у служіння ХСП на загальному спільнотовому рівні.

Отже говорить отець Микола: «Рано в четвер усі разом двома автомобілями виїхали в Новогригорівку щоб відправити святу месу,  похрестити півторарічну дитину, та роздати мешканцям допомогу. На самому початку подорожі зіпсувався автомобіль Андрія, поки полагодити пройшла годинка, продовжили поїздку з запізненням. Їхали дуже довго, заплутаними шляхами, повз блокпости, знищеними дорогами через маленькі села. Врешті близько другої години дня приїхали в Новогригорівку. Тут нас терпеливо чекала громадка жінок біля фельдшерського пункту. Невдовзі підійшли й чоловіки.

Коли зібрались усі разом, відправили святу месу, під час якої похрестили маленьку Оленку.

Погода сприяла, настрій теж був радісний.

Після спільної молитви розвантажили автомобілі й роздали справедливо кожній родині пакунки з продуктами.  Люди були дуже вдячні за допомогу, й за те що хтось про них пам’ятає й приділяє увагу.

Багато хто розповідав про минулі пережиті нещастя в наслідок бомбардувань».

Be the first to comment on "ХСП у «сірій зоні»: дорога освячення землі та людей"

Залишити відповідь