ХСП відповідатиме за забезпечення мешканців району Старої Авдіївки, який найчастіше обстрілюють

Фото BBC

Християнська Служба Порятунку (ХСП), на прохання Військово-цивільної адміністрації, відповідатиме за забезпечення продуктами харчування, медикаментами, теплими речами мешканців району Старої Авдіївки, який найчастіше піддається обстрілам.

«Зараз наше першочергове завдання визначити кількість сімей, які залишаються у районі Старої Авдіївки. Вивчити їхні потреби та за сприяння Військово-цивільної адміністрації міста налагодити забезпечення найнеобхіднішим. В першу чергу мова йде про продукти харчування, медикаменти, теплі речі», – говорить рятувальник ХСП Олександр (Падре).

З міста евакуйовані всі діти, чиї батьки дали на це згоду,  розповів рятувальник ХСП Валентин (Саул).

«Багато хто, в тому числі й діти, залишаються у місті», – сказав він.

Станом на 22 годину вівторка у будинках Авдіївки не було електро- та водопостачання. Температура у теплопостачальній мережі підтримується на мінімальному рівні, щоб не сталося замерзання.

Рятувальники ХСП підтвердили, що в районі промзони відбувається обстріл і чути вибухи.

«Сьогоднішній вечір ми закінчили у спільній молитві. Сподіваємось, що з Божою допомогою цей критичний період закінчиться», – переконані служителі ХСП.

Протягом останньої доби до авдіївської команди рятувальників ХСП приєднувалися служителі, відряджені з інших тактичних груп ХСП (Маріуполь, Старобільськ, Мар’їнка, Штаб ХСП).

Перед виїздом у точках відправлення групи отримували благословення священнослужителів.

Таким чином було утворено зведений оперативно-рятувальний підрозділ ХСП, який покликаний здійснювати своє служіння у Авдіївці до тих пір, поки це буде необхідним.

Планується, що в місті постійно перебуватимуть приблизно півтори десятка служителів ХСП.

Крім цього, мобілізувалися резервні групи капеланів та рятувальників, які у разі потреби негайно приєднаються до побратимів у Авдіївці. В посиленому режимі діятимуть також служителі Штабу і Волонтерського Крила ХСП для забезпечення належного рівня координації, тилового забезпечення та прийому біженців. Підтверджено готовність до невідкладної молитви у цілодобовому режимі молитовників зі складу центральної ходатайственної групи Молитовного Щита ХСП.

Ісусе, ми готові слідувати за Тобою туди, куди Ти нас покличеш…


Для тих, хто має бажання та можливість допомогти матеріально і може це зробити оперативно, наводимо номери Приватбанківських карток:

5363 5423 0311 3113  – Ясинський Олександр Сергійович (координатор команди ХСП-Авдіївка)

5168 7423 5373 2450  – Шулік Ігор Васильович (командир Корпусу ХСП)

Контакти для тих, хто готовий тимчасово прийняти на проживання біженців з Авдіїівки, в першу чергу дітей: (067) 405 40 41 Чміленко Андрій (командир Штабу ХСП)

Загальні координати та  банківські реквізити ХСП:
Ел.пошта: hq@crs-center.org

Телефони:

+38 (063) 913 6444,
+38 (097) 913 6444,
+38 (050) 913 6444

Адреси в інтернеті:

http://crs-center.org/
https://www.facebook.com/crsua/

Організаційна база (центральний офіс):

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви Римо-Католицької Церкви
м. Київ, бульвар Перова, 1Б

Банківські реквізити:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Християнська Служба Порятунку»
код ЄДРПОУ 35872927
АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805
Рахунок № 26004550468.

Be the first to comment on "ХСП відповідатиме за забезпечення мешканців району Старої Авдіївки, який найчастіше обстрілюють"

Залишити відповідь