Представники Християнської Служби Порятунку взяли участь у ІІ Екуменічній месіанській конференції “Єдність Церкви і народу Ізраїля у Божому задумі”, яка проходила наприкінці липня у Львові. Чому ми були там? Бо мали на це три причини, які почергово належать минулому, теперішньому і майбутньому.
Минуле: нам є за що каятися перед єврейським народом від імені українців. Хай це прокляття, яке множилося протягом багатьох століть та десятків поколінь, не лежить більше на нашій нації і не спотворює наше майбутнє. Хай злочини наших пращурів проти євреїв як нащадків Авраама та спадкоємців Завіту по крові більше не будуть непереборною перешкодою для прищеплення українців через Жертву Месії до Виноградної Лози Божого Народу та здобуття нами в повноті гідності спадкоємців Авраама по духу.
Теперішнє: ми не можемо та не маємо більше права не протистояти духу антисемітизму, який домінує у свідомості багатьох наших співвітчизників. Цей дух разом з духами «руского міра», «європейського гендера», «марксистського тоталітаризму» і «неоязичницького традиціоналізму» творить з українців народ, що ворогує і протистоїть Богу, а також осквернює нашу землю, гасячи у ній гірчичні зерна Царства Божого.
Майбутнє: Все розпочалося в Єрусалимі, все завершиться в Єрусалимі. Ми покликані молитися за Народ Ізраїля та служити йому, несучи Добру Звістку і Слово Євангелія, щоби тоді, коли настане час Другого Приходу Єшуа, євреї були готові до зустрічі з Ним. А Україна має стати могутнім північним плацдармом Останньої Битви за Єрусалим, потужним Божим Бастіоном захисту християнської цивілізації на теренах Європи, місцем, де підніметься нова Христова Армія, що протистоятиме біблійному народу Гог із землі Магог, з яким ми уже зіштовхнулися на сході.
Про саму ж Конференцію Лідія Москаль, яка брала активну участь у підготовці та проведенні цього непересічного та багато в чому знакового заходу, пише так:
«З 19 по 21 липня у Львові відбулася ІІ Екуменічна месіанська конференція “Єдність Церкви і народу Ізраїля у Божому задумі». Організувала конференцію католицька харизматична спільнота «Живий вогонь» (парафія Св. Антонія, Львів). В події взяли участь близько 150 учасників – представники різних християнських конфесій та деномінацій – римо- і греко-католики, члени євангельських церков, баптисти, лютерани месіанські євреї з різних міст України, а також делегація з Німеччини (Тюбінген), та учасники з Польщі. Особливим гостем цьогорічної Конференції був владика Дмитро Григорак ЧСВВ – єпископ Бучацької єпархії УГКЦ.
Розпочалася Конференція в п’ятницю, 19 липня з входження в шабат (суботу) та його святкування в світлі Месії, що допомогло учасникам конференцій наблизитися і краще зрозуміти єврейські традиції проведення свят.
Субота, 20 липня була основним конференційним днем – з лекціями виступили Йоганес Фіхтенбауер, о. д-р. Петро Октаба OP, о. д-р. Маріуш Орчиковський OFMConv, євангельський єпископ Анатолій Гаврилюк, месіанський равин Борис Грисенко та Хайнс Ройс – міжнародний директор «Маршу життя». Під час конференцій розглядали біблійні та богословські питання щодо ролі народу Ізраїля в Божому плані спасіння.
Важливою подією в суботу в після обідній час була зустріч лідерів, пасторів та священиків з різних церков та спільнот України. В лідерській зустрічі взяли участь близько 50 осіб. Були представлені різноманітні ініціативи, які останнім часом зародилися в Церкві, а також обговорювалися можливості подальшої співпраці. Владика Дмитро Григорак ЧСВВ заохотив присутніх частіше проводити такі зустрічі, будувати відносини дружби та любові, які стануть основою для пошуку порозуміння та правди.
У суботу ввечері зібралася ініціативна група з Києва та Львова разом з відповідальними за TJC2 (ініціатива “В напрямку ІІ Єрусалимського собору) в Польщі Адамом та Беатою Дилюсами, для обговорення можливості створення молитовних груп заступництва TJC2 (групи, з яких зазвичай розпочинається діяльність TJC2 в певній країні).
Неділя розпочалася зі Святої Меси. Далі пройшли ще 3 лекції – Йоганеса Фіхтенбауера, єпископа Анатолія Гаврилюка та пастора Елі Дорфмана. Після лекцій був час на питання-відповіді.
Музично-молитовний супровід Конференції забезпечили сестри зі Згромадження Св. Йосифа де Сен-Марк, а також члени ужгородської месіанської спільноти та львівської спільноти «Живий вогонь».
Дякуємо Богу та всім учасникам і служителям Конференції за чудовий час поєднання та примирення, за ламання стереотипів та мурів, відкриті серця, уважне слухання, спільні молитви, ділення Словом та вірою».
Be the first to comment on "ХСП взяла участь у ІІ Екуменічній месіанській конференції “Єдність Церкви і народу Ізраїля у Божому задумі”"