І сказав Ісус: там, де двоє чи троє зберуться в Моє Ім’я, там і Я

Основним призначенням служіння Християнської Служби Порятунку є давати свідчення любові та милосердя та пробуджувати людей до відносин з Христом. А далі, щоби допомогти укорінитися та невпинно зростати паростку віри важливим є привести людей у малі молитовні та біблійні групи, де Ісус об’являє Себе у все більшій повноті. Щоби потім окріплі пагони стали лісом – спільнотами, в яких Бог виллє Свою Силу та пробудить Свої Дари. Так з окремих народжених євангелізаційною хмарою крапель утворяться струмки, що зіллються у могутню ріку з цілющою водою, яка відродить землю та все живе на ній.

Ось як говорить про це рятувальник Оксана зі складу команди ХСП – Маріуполь: «Кожна людина прагне жити в мирі та любові. Сама від себе людина не може змінитися, змінити свої звички, вчинки, розпізнавати добро і зло.

Можна прожити життя і при цьому так і не дізнатися істини, оправдовуючись, що так живуть всі.

Та якщо придивитися добре, спостерігати, можна побачити, що є люди які живуть інакше. Вони інакше вирішують конфліктні ситуації, вони інакше сприймають хвороби, вони інакше сприймають цей світ. Вони радісні, люблячі, добрі…. Що надихає їх до цього?

Коли ми зупинимося і побачимо це, напевне більшість з нас захоче також змін у своєму житті…

Постане запитання де джерело цієї живої води, яка дає нове життя!

Ці роздуми і запитання постали перед сім’ями, які з відкритим серцем приймають нас, щоб почути і навчитися цієї істини, розпізнання добра і зла.
Наші домашні групки розпочалися у двох родинах в селі Бердянське та селі Піонерське з ознайомлення з Біблією, а також свідчення дії Бога в нашому житті.

У кожного з цих людей своя історія. Повернувшись у своє минуле, проаналізувавши своє життя, кожен побачив, що Бог завжди йде поруч з нами, оберігаючи і прагнучи дати нам істинне життя.

Головне вчасно зупинитися, спрямовуючи свою дорогу на праведну путь…»

 

Be the first to comment on "І сказав Ісус: там, де двоє чи троє зберуться в Моє Ім’я, там і Я"

Залишити відповідь