Іспанські лікарі у Запоріжжі прооперують військових та цивільних, які отримали щелепо-лицеві поранення на сході України

За сприяння американського Благодійного Фонду “Чаша Милосердя” та Християнської Служби Порятунку з 11 по 19 жовтня в Запоріжжі перебуватиме група лікарів-хірургів з іспанської клініки “Ла Пас”.

За домовленістю з Запорізьким військовим шпиталем, буде надана допомога віськовослужбовцям та цивільним особам, які отримали щелепо-лицеві поранення на сході України.

Потребуючим прохання ТЕРМІНОВО надати наступні дані на електронну скриньку координатора проектів ХСП Андрія Чміленка – a.chmilenko71@gmail.com :

1.П.І.Б, контактні дані

2.Копію історії хвороби

3.Направлення на операцію та контакти лікаря.

Після отримання даних з пацієнтом зв’яжеться представник проекту для співбесіди та узгодження подальших дій.

Моб. А. Чміленка: +38-067-405-40-41

Це вже другий проект за участі лікарів “Ла Пас”, до якого долучилася ХСП. У вересні 2017 року в рамках спільної акції Благодійного Фонду «Сhalice of Mercy», клініки КНП «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» та Християнської Служби Порятунку (ХСП) безкоштовно були проведені операції для жителів зони АТО, переселенців, учасників бойових дій та членів їхніх родин.

Be the first to comment on "Іспанські лікарі у Запоріжжі прооперують військових та цивільних, які отримали щелепо-лицеві поранення на сході України"

Залишити відповідь