Капелан Корпусу військових капеланів ХСП ділиться спогадами про легендарного військового медика Ігоря Зінича

Капелан Корпусу військових капеланів Християнської служби порятунку Андрій Полухін (Гітарист) ділиться на своїй сторінці у Facebook спогадами про легендарного військового медика Ігоря Зінича.

«Героїв хочуть бачити сильними, незалежними особистостями. Ними захоплюються та мріють бути такими, як вони…

Так, моє життя змінилось через те, що я знайомий з такими людьми. Але один виділяється з-поміж  інших. Ігор «Псих» Зінич – військовий медик – фельдшер, який врятував десятки життів воїнів, захищаючих Донецький аеропорт в найважчі часи оборони. Багато чого про нього написано, і, поволі, виникає питання – як у 25 років молодий хлопець на таке здатен?  Що це за суперсила?  Віра.  Він не довіряв своїм силам. Він довіряв Богу. Він просив молитись за поранених, за бойову ситуацію… Він просив відправляти СМС з потребами до церков.  Врешті-решт і життя він своє довірив Богові.  Не пам’ятаю, чи був тоді хтось з нами поруч, коли він заспівав в «штабі»: «Коли Дух Господній наповняє мене…».

Для мене він не герой своєї справи, для мене він – герой віри.  І пам’ятатиму я його саме за цим. Побачимось, брате!».

Також капелан роздумує про бойове братство, яке народжувалось у ДАП:

«Бойове братство народжується під час небезпеки. Вона випробовує сутність кожного. Ваші серця сплавляються бойовим вогнем, і здається, що слова вже зайві. Всі один одного розуміють, діють як одне ціле. Тільки тоді ти починаєш називати когось не побратимом, а братом. Ми стаємо ближніми один одному. Ми підтримуємо, жартуємо і запрошуємо один одного в гості… Так сталося, що два роки тому цей родинний зв’язок жорстоко та грубо розірвали. Боягузи не могли їх перемогти. Брати не здалися. Дуже боляче.

Напевно, щось подібне відчував Бог, коли розіп’яли Його Сина. Добре, що Він розуміє нас. Добре, що може втішити. Колись Христос сказав, що у Нього всі живі. Вірю».

Be the first to comment on "Капелан Корпусу військових капеланів ХСП ділиться спогадами про легендарного військового медика Ігоря Зінича"

Залишити відповідь