Капелани ХСП духовно опікують військових в АТО та мешканців «сірої зони»

Капелан Християнської служби порятунку о. Валентин вже вдруге приїхав до «сірої зони» сповняти своє покликання – служити Богові та людям.

На Святій Месі у час початку Адвенту о. Валентин говорив про те, щоб ми були готові до приходу Ісуса Христа, очищали свої серця, були милосердні та робили добрі вчинки.

v1

Отець Валентин також духовно опікує і мешканців прифронтових сіл. Капелан разом із рятувальниками ХСП завітали до родини, у якій чоловік Володимир і його дружина спільно прожили вже 25 років. У них є діти та онуки. Ведуть домашнє господарство.

v2

«Навкруги зовні руїна, а у цих людей у серцях, у душах – фортеця», – ділиться думками о.Валентин, – «Більша частина всього нажитого була пошкоджена в результаті обстрілу. На стінах видно сліди від уламків боєприпасів. Однак, в цьому напівзруйнованому і відновленому будинку панує справжній мир».

Господар розказує, що під час обстрілу вони з дружиною поцілувалися попрощались, сіли разом і чекали смерті. Обоє вже хворі, однак допомагають один одному і турбуються про «свою» половинку.

Володимир має німецьке коріння і більшість його родини живе на історичній батьківщині. Коли ж стало питання про переїзд , захотів залишитися біля дружини, яка опікується своєю старенькою матір’ю.
«Ні за які долари і євро не полишу дружину, з якою прожив найкращі роки життя», – переконливо говорить Володимир.

«Це чи не єдиний будинок у цьому населеному пункті, де промінь Всеперемагаючої Любові освітлює темряву життєвої та духовної руїни», – резюмує о.Валентин.

Хочеш знати більше про ХСП?
Підпишися на новини та отримуй оперативну інформацію про служіння ХСП
Поділитись: