“Коли дружина каже чоловіку: «Я впевнена в тобі! Я тобі довіряю», в нього виростають “крила”, – наголошує Мирон Шкробут

У програмі «Modus vivendi» (спільний проект Радіо Марія та Християнської Служби Порятунку) говорили про побудову стосунків подружжя під час матеріальної кризи. Гість програми – Мирон Шкробут, християнський практичний психолог, член правління і секретар Української Асоціації Християнської Психології, член проводу мирянського руху “Домашня Церква”, автор курсу «Рецепти щасливого подружжя», куратор передачі “Психологічна порадня” на “Живе радіо Воскресіння» (м.Львів).
Ефір програми з Мироном Шкробутом можна послухати на Радіо Марія.

Нагадаємо, що програма “Modus vivendi” (Стиль життя) з Оксаною Семенець виходить у прямому ефірі раз на два тижні у п’ятницю о 21:00. В її рамках висвітлюватимуться питання християнського способу мислення і дії в особистому, родинному та спільнотовому просторах сучасної людини. Це спільний проект Радіо Марія та Християнської Соціальної Платформи при ХСП.

В інші п’ятниці, у цей же час теж двічі на місяць, виходить передача з ведучим Олексієм Погорєловим. Вона називається “Musa sapientum або просто банан”. Програма створена в рамках співпраці Християнської Служби Порятунку з Радіо Марія і сайтом «Родина».  Вона покликана висвітлювати актуальні питання життя українського суспільства у християнському контексті.

Be the first to comment on "“Коли дружина каже чоловіку: «Я впевнена в тобі! Я тобі довіряю», в нього виростають “крила”, – наголошує Мирон Шкробут"

Залишити відповідь