Наша команда

Ігор Шторм

Ігор Шторм

Ігор Шторм – лідер і співзасновник ХСП, в минулому командир “Міжконфесійного батальйону військових капеланів”, який після 25 років в харизматичному протестантському русі прийняв католицизм.

«Я часто ставив запитання, що змінює людей? Школа, загальний режим, суворий режим, в’язниці? З досвіду багатьох років капеланства в тюрмах і в таборах бачу, що ніщо не змінює людину, ні довічне ув’язнення, ні суворий режим, лише Бог…»

Андрій Оленчик

Андрій Оленчик

Андрій Оленчик – співзасновник ХСП, заступник лідера спільноти Віднови у Святому Дусі  «Мараната».

“Зараз час не тільки знаходитися у храмах, сповідувати словом свою віру, молитися. Це все дуже важливо. Але зараз час діяти. І християни – так було у всі віки – просто покликані бути там, де вони реально потрібні. І, власне, ідея цього служіння  (ХСП) полягає в тому, що ми не просто проповідуємо словом – ми діємо. З іншого боку, ми не просто діємо, як це роблять дуже багато порядних мирян, які не знають Христа – ми несемо Слово Боже.”

Отець Роман Лаба

Отець Роман Лаба

Отець Роман Лаба – духовне провідництво ХСП, капелан.

“Я повернувся з Донбасу, і один із капеланів, коли ми з ним розмовляли, сказав: «Коли був ще такий час, щоб достукатися до чоловіків?» І справді, якщо ми придивимося до багатьох наших спільнот, до парафій, — то переважно вони складаються з прекрасної половини людства… Натомість чоловіки займають пасивну позицію. І цей час, хоча і важкий, є таким моментом, коли можна достукатися до сердець чоловіків, коли вони відкриваються більше на розмову, на молитву, на Слово Боже. Стають більш рішучими. “

Брат Блажей

Брат Блажей Суска

Брат Блажей Суска – духовне провідництво ХСП, духовний асистент.

Хочеш знати більше про ХСП?
Підпишися на новини та отримуй оперативну інформацію про служіння ХСП