Психологічна підтримка матерів загиблих воїнів, тренінг «Добрий управитель», допомога потребуючим на прифронтовій території, заняття з молоддю – ХСП у Facebook

«Сьогодні відбувся захід для матерів, які втратили на війні своїх дітей. Це був майстер-клас. Його провела психолог із Київського міського центру по роботі з жінками Наталя Луковецька. Зізнаюсь, мені ніколи раніше не доводилось мати справу із психологом. Я спочатку дивилась на неї з деякою пересторогою, оскільки вона здавалася аж надто молодою і тендітною. Так от, Наталя протягом кількох годин змогла вивести із “замороженого стану” уже далеко немолодих, змучених болем і стражданнями, жінок. Вона зуміла показати кожну з них як би зі сторони – очима тих, хто пережив і далі переживає таку ж трагедію. І це дуже зблизило всіх. А організувала ці дійства Вікторія Кравчук, яка є керівником Київської філії Об’єднання дружин і матерів учасників АТО. Не можна не згадати про неї зі словами вдячності, оскільки вона опікується кожною жінкою, яка втратила сина чи чоловіка. Вона намагається підтримувати кожну з них, витягає з депресії, не дає впасти у відчай, переймається побутовими проблемами, допомагає у вирішенні питань з документами. Неймовірна жінка!», – написала на своїй сторінці у ФБ мама загиблого воїна Алла Яворська.

В рамках діяльності Християнської Соціальної платформи при Християнській Службі Порятунку відбувся черговий тренінг із циклу “Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші». Тема тренінгу – “Податки. Пожертви. Благодійність”. Тренінг проводила тренер -консультант з питань управління особистими фінансами Олеся Шніцер.

На запрошення настоятеля Парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ отця Юрія Юрчика у ці дні у Северодонецьку Луганської області перебуває координатор Християнської Служби Порятунку Андрій Чміленко. Йде обговорення та розпізнання можливих напрямів співслужіння у цьому секторі. Місцеві греко-католицькі священники відправили спеціальну Службу Божу у цих намірах. Покажи нам, Господи, чи відкриваєш цю землю для служіння ХСП.

Християнська Служба Порятунку висловлює глибоку подяку Роману Старікову і компанії “Інтерпраймекс Лаб” за меблі, передані на потреби Дому отця Піо. Хай Господь віддячить за цей дар сторицею.

На недільних Службах Божих у двох житомирських римо-католицьких храмах – Кафедральному Соборі святої Софії і Костелі святого Йоанна з Дуклі, від імені Християнської Служби Порятунку свої свідоцтва про життя і служіння в зоні війни давали служителі команди ХСП-Маріуполь Оксана Завадська та сестра -шаритка Гражина Оранкевмч, а також вихованки дитячого центру “Ковчег” Галя, Діана, Свєта і Поліна.

Служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Мойсеєва написала: «Вместе с службой по делам детей и командой #CIMIC «Максимильяновка» посетили семьи, которые по многим причинам оказались в плачевном состоянии. Война, разбитые дома, безработица это все налаживает отпечаток и на взрослых, и на детей. Особенно жалко детей… у них должно было быть детство… Мы хотели хоть немного помочь и у нас была возможность оказать помощь детской одеждой, средствами личной гигиены, стиральным порошком. А также семьям привезли картофель и яблоки».

ХСП-Бахмут: «Продолжаем служение милосердия “Накорми голодного”. Выражаем большую благодарность каждому, кто принимает участие в этом проекте. Бог да благословит вас за верность…».

Служитель ХСП-Маріуполь Володимир Завадський: «Відвідуючи престарілих, хворих чи немічних, ми щоразу вчимося дякувати Богові, що Він є прославлений в особливий спосіб в таких особах; бути вдячними, що Бог, оберігає нас і ми в дану мить живі і здорові; бути вдячними Богу, що у наших ближніх все добре. Дякуймо Богу!».

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда”): «Наш Господь – Бог сирот и вдов, и Он всегда заботится о нуждающихся. 15 семей в г.Старобельске получили благословение от Господа – машину дров, чтобы была возможность отапливать дома зимой. Это многодетные семьи, старики, люди с ограниченными возможностями. Спасибо Богу за Его любовь и заботу!».

Таня Мойсеєва про спілкування з молодими людьми Мар’їнки: «Интересное время, интересные темы, интересное общение, интересные и часто провокационные вопросы…))) С каждым разом понимаешь, ты не случайно оказался в этом городе и в этой школе.
P.S. А ещё так радуют тёплые слова и обнимашки)))) Спасибо вам ребята!».

Команда ХСП-Маріуполь організувала вечірні чотириденні конференції в дитячому центрі “Ковчег”.

«Говорили з о. Міхал Воцал про те, як читати Святе Письмо. І визначали, що в цій Книзі Книг кожен зможеш знайти саме ті поради, яких потребує… Важливі теми, які мають вплив на формування та розвиток в підлітковому віці. Дякуємо о. Міхал Воцал за такі актуальні знання!», – розповів В.Завадський.

Цікава бесіда відбулась із старшими дошкільнятами в дитячому садочку с.Виноградне. Дітки побували в ролі маленьких філософів – роздумували про важливі і дуже важливі речі, і порівнювали ці поняття з власного маленького життя.

Наступні локації – школи у прифронтових селах Виноградне та Талаківка.

Володимир Завадський: «Вітаємо серед нас волонтерок зі Львова (Іванка та Мар’яна), які для чудового настрою разом з дітьми виготовляли кольорові помпони.

Отець Міхал говорив зі школярами про святих, хто може бути святим і як стати святим».

Be the first to comment on "Психологічна підтримка матерів загиблих воїнів, тренінг «Добрий управитель», допомога потребуючим на прифронтовій території, заняття з молоддю – ХСП у Facebook"

Залишити відповідь