Як раніше уже повідомлялося Християнською Службою Порятунку, в рамках діяльності Християнської Соціальної Платформи при ХСП розпочато реалізацію Програми «Естафета добра та благополуччя». Більше про Програму можна прочитати тут:

http://crs-center.org/pid-egidoyu-hsp-startuye-programa-estafeta-dobra-ta-blagopoluchchya/

http://crs-center.org/pershiy-navchalniy-trening-programi-estafeta-dobra-ta-blagopoluchchya/

Детальнішу інформацію про Програму також можна отримати у автора і координатора Програми – Юрія Тараса (моб. 067-812-21-31, e-mail: yuriy2905taras@gmail.com).

В свою чергу, на цьому етапі розгортання Програми пропонуємо увазі всіх зацікавлених, в першу чергу практикуючих християн незалежно від їх конфесійної чи деномінаційної приналежності, текст Меморандуму приєднання в якості співініціатора Програми.

 

МЕМОРАНДУМ ПРИЄДНАННЯ

в якості співініціатора

Програми «Естафета добра та благополуччя»

Спільною реалізацією та поширенням започаткованої Християнською службою порятунку Програми «Естафета добра та благополуччя» усі її співініціатори об’єднують свої можливості та зусилля для запуску серед людей та територіальних громад України самовідтворювального механізму масштабування взаємоповаги, добра і благополуччя в результаті чого на практиці буде показано

 людям:

  • як власними зусиллями вони можуть подолати бідність та покращити своє життя;
  • як своїми зусиллями відновити власну гідність;
  • як здобути впевненість у собі, впевненість у своїх силах і можливостях;
  • як здобути віру у добро і не втратити її;
  • як забезпечити поширення добра навколо себе;
  • як об’єднавшись навколо спільних цілей вони можуть кардинально змінити середовище свого проживання;
  • як не боятися взяти відповідальність за себе та свої сім`ї;
  • як забезпечувати свої сім`ї необхідними продуктами харчування;
  • як ставати творцями свого майбутнього та своїх родин;
  • як створювати простір для власної самореалізації;
  • як перетворитись у провідників добра та благополуччя;

територіальним громадам:

  • як об’єднувати мешканців громад для позитивних змін середовища свого проживання;
  • як сформувати у громадах доброзичливі, довірливі і дружні стосунки між людьми;
  • як сформувати у членів громади готовність допомагати одне одному;
  • як сформувати екологічну самосвідомість у дітей і дорослих;
  • як перетворити громади у квітучі оранжереї;

іншим країнам світу:

  • як можна простими і доступними кожній людині кроками зробити значний вклад у реалізацію Паризької кліматичної угоди 2015 року, як знизити викиди СО2 та знизити темпи глобального потепління;
  • як знизити можливості глобальних екологічних змін (посухи, підняття рівня морів, збільшення інтенсивності ураганів, зникнення окремих видів рослин та тварин);
  • як вирішувати проблему бідності та голоду;
  • як відновлювати природну родючість виснажених та забруднених земель;
  • як забезпечити озеленення пустинь;
  • як збільшити запаси доступної людям питної води.

Усі співініціатори Програми «Естафета добра та благополуччя» розділяють думку, що поширенням добра, покращенням життя людей та забезпеченням порозуміння між ними через формування довірливих та дружніх стосунків, поступовою зміною світосприйняття кожного учасника Програми, а також за рахунок закладеного у Програму механізму естафети при передачі іншим людям здобутих знань та практичних навиків можна змінити ситуацію в Україні на краще, вирішити більшість існуючих проблем та забезпечити об’єднання українців.

Співініціатори Програми «Естафета добра та благополуччя» не ставлять перед собою жодних політичних цілей.

Співініціатори Програми об’єднують свої можливості та зусилля для досягнення її мети.

«Мета Програми «Естафета добра та благополуччя»: реалізація зрозумілих для людей з усієї України та дуже простих для їх подальшого масштабування і відтворення практичних дій, в  результаті яких учасники Програми здобувають впевненість у собі, віру у добро та людей, здатність забезпечувати свої сім`ї продуктами харчування, стають творцями свого майбутнього, своїх родин і громад, стають соціально активними у своїх громадах та готовими безкоштовно передавати здобуті знання і практичний досвід іншим потребуючим і, таким чином, перетворюються у провідників добра та благополуччя.».  

 

  1. Цей Меморандум приєднання не є документом, який має юридичну силу.
  2. Приєднання до цього Меморандуму в якості співініціатора свідчить про те, що сторона поділяє мету Програми «Естафета добра та благополуччя» та закладений у Програму самовідтворювальний механізм естафети передачі її учасниками здобутих знань та практичних навиків, а також готова використовувати для поширення Програми свої можливості, ресурси та зусилля.
  3. Приєднатися до цього Меморандуму може лише сторона, яка отримала відповідного листа від Християнської служби порятунку.
  4. Лист-приєднання до цього Меморандуму підписує уповноважений представник сторони співініціатора.
  5. Сторона, яка набула статусу співініціатора Програми, приймає участь у роботі Координаційної ради співініціаторів Програми, яка створена в складі Координаційного центру Програми.
  6. Співініціатори Програми «Естафета добра та благополуччя» беруть на себе індивідуальні зобов’язання по забезпеченню належного функціонування Координаційного центру Програми.
  7. Співініціатори Програми «Естафета добра та благополуччя» узгоджують свої дії по реалізації та поширенню Програми на засіданнях Координаційної ради співініціаторів Програми.
  8. Реалізація Програми «Естафета добра та благополуччя» буде відбуватися шляхом поетапного створення демонстраційних майданчиків у територіальних громадах та забезпечення їх подальшого належного функціонування за узгодженої організаційної, інформаційної та фінансової допомоги зі сторони її співініціаторів, а також виробничо-матеріальної допомоги від партнерів Програми, які будуть залучатись для створення та функціонування демонстраційних ділянок в окремих територіальних громадах.
  9. Співініціатори Програми «Естафета добра та благополуччя» беруть на себе зобов’язання поширювати в Україні та за її межами інформацію про Програму та про результати які отримують її учасники.
  10. Свої дії по поширенню Програми «Естафета добра та благополуччя» її співініціатори узгоджують на Координаційній раді співініціаторів Програми.
  11. Усі співініціатори Програми зобов’язуються належним чином виконувати взяті на себе зобов’язання.

 

Запрошуємо Вас долучитися до благословенної Богом справи творення добра і благополуччя.

 

ЧЕКАЄМО НА КОЖНОГО З ВАС!