Місцеві мешканці прифронтових сіл: «Паливні брикети, які ми отримали в рамках Акції «Папа для України», – це велика допомога для нас

Не зважаючи на різдвяні та новорічні свята, неперервно та активно триває реалізація проекту з постачання паливних брикетів малозабезпеченим родинам «сірої зони» поблизу Маріуполя. Зазначений проект здійснюється Християнською Службою Порятунку в рамках акції «Папа для України». Місцеві мешканці прифронтових сіл говорять про те, що отримані ними паливні брикети  є своєчасною та вагомою підтримкою. І не лише матеріальною. Бо в процесі реалізації проекту служителі ХСП роблять все для того, щоби не тільки доставити зігріваюче тіло тепло у домівки втомлених від війни людей, але й передати тепло сердець європейських католиків, які на заклик Папи зібрали необхідні для реалізації такої акції кошти. Це послання братньої солідарності, милосердя та любові, яке дуже символічно досягає людей «сірої зони» саме у час, коли ми вкотре святкуємо День Народження Христа, відроджуючи надію і даруючи мир.

Ось, що розповіла пані Марія із села Приморське:

Важливість забезпечення мешканців «сірої зони» джерелами енергії підтвердив і селищний голова Талаківки і Гнутово В’ячеслав Салгалов. У своїй розповіді він також говорить про життя до війни та ситуацію у цих населених пунктах вже у статусі прифронтових.

«Без него нам бы было не обойтись, он только и спасает»,- говорить мешканка селища Гнутове про отримане джерело енергії журналістам Сайту міста Маріуполь (www.0629.com.ua). Про це йде мова у матеріалі  Поселок Гнутово в черте Мариуполя, но рядом с войной:

«В поселок мы приехали в один из его радостных моментов – в центр привезли фуру с топливными брикетами. Их должны были получать 187 семей, процесс растянулся на несколько дней.

Для поселка это стало настоящим событием, которое в очередной раз сплотило людей. Пока одни помогали разгружать фуру, другие подъезжали в центр на разном транспорте. Уголь везли в прицепах “Нивы”, ВАЗа и даже трактора.

Выдавали на этот раз по одной тонне топлива от благотоворительной организации – Христианской службы спасения под патронатом Папы Римского. Для большего удобства у каждого из жителей был свой порядковый номер и свой день недели, в который нужно забирать мешки…

Кому-то хватает тонны угля, чтобы согреться зимой, кто-то экономит, а кто-то живет надеждой».

На сьогодні ХСП вже забезпечила доставку та роздачу понад 700 тонн паливних брикетів в рамках Акції «Папа для України». Необхідне джерело енергії отримали близько 2,4 тис. найбільш потребуючих мешканців 8-ми сіл «сірої зони» (Сопине, Бердянське, Піонерське, Виноградне, Приморське, Лебединське, Гнутове, Талаківка).

Be the first to comment on "Місцеві мешканці прифронтових сіл: «Паливні брикети, які ми отримали в рамках Акції «Папа для України», – це велика допомога для нас"

Залишити відповідь