Молимося і віддаємо під святий Покров Богородиці Україну (Дайджест ХСП №32)

“Пирогово. Церква Покрвови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2019 р. Сьогодні наше служіння тут. Молимося і віддаємо під святий Покров Богородиці Україну”, – написав у соцмережі служитель ХСП Михайло Канафоцький.

Традиційна молитва кожного 13 числа біля Святої Софії. За Україну і Націю!

Щомісячна Євхаристія для служителів Штабної Команди Християнської Служби Порятунку у каплиці святого отця Піо на бульварі Перова 1б. Час єдності у поклонінні Богу.

З радістю вітаємо у нашому Молитовному Щиті нове поповнення: грекокатолицьких сестер зі Згромадження Служебниць Пресвятої Діви Марії та Згромадження Сестер-Катехиток Святої Анни. Хай і далі зростає наша Духовна Армія на Славу Божу та для спасіння світу.

– Зустріч групи молитовників-заступників Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку у форматі TJCII (руху “Назустріч Другому Єрусалимському Собору”). За Україну та Ізраїль -духовні і фізичні.

Нещодавно римо-католицький Санктуарій Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві відвідала група матерів загиблих воїнів з Києва та Бердичева. Зазначений візит-паломництво було організовано в рамках співпраці між Об’єднанням дружин і матерів бійців учасників АТО та Центром відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнській Службі Порятунку.
“Ave Maria”(Радуйся Марія) – саме так привітали Пресвяту Богородицю матері полеглих героїв. Марія, яка колись стояла під Хрестом розіп’ятого Сина, в цей день розділила біль втрати учасниць візиту-паломництва та огорнула серце кожного своєю Материнською опікою і любов’ю. Всі разом присутні молились про мир в Україні, про мир в материнських серцях, за загиблих воїнів.
Християнська Служба Порятунку дякує отцям-кармелітам та сестрам зі згромадження св. Терези від Дитяти Ісус за розділену молитву, за чудово проведену екскурсію та навчання. Подяка також і отцям, які служать в Костелі св. Варвари, за надану можливість помолитись в храмі. Особлива подяка Віктору Рильському за смачний обід.
З боку Об’єднання організацією поїздки опікувалася голова його Київської організації та мати загиблого воїна Ольга Січкар, а з боку ХСП керівник Центру Людмила Богдашевська. На місці координацію забезпечувала керівник осередку ХСП-Бердичів Віта Негребецька, а саму групу супроводжувала місіонер ХСП Ольга Туз.

– ХСП-Варшава
Координатор підрозділу ХСП-Варшава Володимир Корчинський, який належить до світського Ордену Лицарів Івана Павла ІІ, за рішенням генерала цього Ордену призначений легатом, відповідальним за Україну. Християнська Служба Порятунку і Орден Лицарів Івана Павла ІІ продовжують шлях до синергії і співслужіння.

Пройшла чергова зустріч служителів та духовного асистента Християнської Служби Порятунку з Ординарієм Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископом Віталієм Кривицьким. Обговорили стратегічні питання подальшого розвитку служіння ХСП та майбутньої ролі і статусу ХСП у лоні Церкви. З Божою Допомогою та з благословіння пастирів рухаємося далі.

Дім отця Піо. Ветеранський клуб Християнської Служби Порятунку. Зустріч служителів ХСП з директором Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського отцем Петром Балогом та президентом зазначеного інституту Іриною Савків. Обговорювали можливості служіння волонтеріату з боку студентів Інституту. Широкі горизонти, гідні цілі, конкретні справи. Далі буде…

Командир Християнської Служби Порятунку розмовляв про служіння ХСП на прифронтових і мирних територіях з парафіянами римо-католицької Парафії Святого Миколая у Києві. Зокрема, мова йшла про необхідність активної участі християн у служінні ветеранам та їх родинам, а особливо сім’ям загиблих воїнів.

– Місіонери Християнської Служби Порятунку Володимир та Оксана Завадські знову гостювали в римо-католицькій парафії Воздвиження Святого Хреста у Києві. Щиро дякуємо Вам, отче Бенедикт, та у Вашій особі всім отцям-кармелітам за постійну підтримку і участь у служінні Християнської Служби Порятунку.

Важливою подією, яка відбулася в рамках Першої всеукраїнської зустрічі капеланів Рад Ордену Лицарів Колумба в Україні, було призначення помічника Національного капелана від РКЦ. Ним став військовий капелан Християнської Служби Порятунку о.Валентин Розгон. Вітаємо побратима і бажаємо благословенного служіння на відповідальний ниві зрощування чоловіків – воїнів на Славу Божу і на зростання Христової Церкви.

Вихованці дитячого центру “Ковчег” (утворений та діє при групі ХСП-Маріуполь) беруть участь у сесії Школи Християнського Життя і Євангелізації у Києві. Нагадаємо, що Київська філія ШХЖіЄ визначена відповідальною за провадження відповідної формації на прифронтових територіях Донбасу.
Дякую вам, наші дорогі дівчатка, за видимий знак Присутності Бога у нашому місійному служінні
у зоні війни.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
НЕДІЛЬНА СВЯТА МЕСА
За все приносьте подяку бо це Божа воля щодо вас в Христі Ісусі.(1 Сол 5, 18)
Дякуємо о. Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.

Ідея, що один добрий вчинок може спричинити ланцюгову реакцію на кшталт “ефекту метелика”, запустивши хвилі добра світом, не є новою.
Саме таким способом впродовж року до нас приїздять на служіння сестри-монахині із Польщі.
Шість тижнів с.Зофя та с.Галина віддавали, найперше, часточку свого власного серця та ділились Любов’ю Христовою, яку вирощують у своїх же серцях ❤️
Ці сестрички вчили кожного своїм власним прикладом простоти, стриманості, милосердя, навіть якщо інколи було важко порозумітись в польсько-українському діалозі (wink)
Хай Господь за добро, яке робите ближнім, винагородить вам! 🌾🕊️
А також вітаємо між нами нових сестер Катержина і Рената, бажаємо їм доброго служіння.

У Бога завжди все під контролем 🙏😇Анечка дякуємо Богу за тебе, твоє відкрите серце служити, завжди допомогти, підтримати. Творити добро, дарувати радість, ділитися щастям і серцем своїм, вчити любити❤️. Нехай наш добрий Господь щедро благословить тебе 🙏. До скорої зустрічі.

Наші суботні заняття…
✝️катехеза ” …. і не веди нас у спокусу, але визволи нас від лукавого
🇺🇦 готуємо листівки на свято день захисника України
🍁прикрашаємо залу
🙃граємо ігри
😇🙏робимо добрі справи разом.

У нашому ” Ковчезі” все за планом))), спочатку виконуємо разом домашні завдання, а потім смакуємо домашні вареники🍽🍛. Приготовленні з любов’ю від нашої т. Люби та сестричок, а Кирилко їм допомагає.
Все з любові і для любові!

Осінь за вікном, осінь у садочку🍁
Діти у дитячому садочку дуже люблять наших волонтерів, адже у них є щось цікавеньке, а ще з нами можна просто розважатися просто бути, просто творити і дарувати мир та любов.❤️😇🙃

Чудова осінь 🍁по-англійськи, вивчаємо погоду☔️🌧⛅️, одіваємо ведмедиків та граємо цікаві квести. Дякуємо Анна за цікаве веселе навчання.

Після шкільних уроків хочеться чогось особливого і веселого🙃✏️😊. А особливим цікавим і веселим може бути кожен 🙃.Відтрити свої особливості дітям допомагали Юля та Анна.
” Я ОСОБЛИВИЙ…….😊”

Добро робити легко!
Дмитро Алтухов та його команда приємні та світлі люди які працють пліч-о-пліч, наближаються до завершення будівництва водоочисної споруди в дитячому центрі “Ковчег”.. Дякуємо Богу за Ваш труд та підтримку. 😇🙏

– ХСП-Зайцеве (Жованка-Майорськ). Служитель Олег Коноплянка.

Довгоочікувана зустріч, завітав до нас брат і друг, Александр Василич, який з початку війни з росією, є біженцем з Донецьку, що через свої проукраїнські переконання змушений був залишити рідне місто.
“А Богові подяка, що Він чинить нас переможцями в Христі, і запашність знання про Себе через нас виявляє на всякому місці.” 2Кор.2:14.

Господь дав багато духовної їжі, але запам’яталася розповідь Олександра про те, як вони, бувши волонтерами, привезли в одне селище ковбасу, і натовп людей почали так ворогувати між собою, що готові були битися.
Тоді Господь дав Олександру слово, і він запитав: “ви молитеся за мир?, усі відповіли, що, так! Тоді Сашко запитав:” А як же він прийде, коли ви ненавідете один одного і готові битися за шматок ковбаси?!”
Після цих слів, люди заспокоїлися.
І ковбаси, до речі, усім вистачило!
Час для покаяння: “Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне.” Мт.4:17.
Дуже вдячні місцевим волонтерам, за щирість, гостинність, у наданні приміщення для Богослужінь!

Жованка, домашня церква.
Говорили про головне, що було у Божому наміру, при створенні Церкви.

– ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна).
Ещё один день,когда теплота и забота народа дотрагивается до сердец. Дорогие Игорь и Людмила БобровскаяОльга ДідукTetyana SkitskoІрина КаптурТетяна МельничукЕльвіра Павлюк, МБФ Повернись живим та БО Фонд Руєвіт – ваше душевное тепло наполнило ещё несколько семей приятными переживаниями. Ведь нет ничего важнее,чем чувствовать,что ты не забыт, что о тебе помнят и заботятся. Многим не понять,что значит жить на войне и насколько важна поддержка. Но для тех кто переживает каждый день содрогания земли, такие проявления доброты наполняют души людей надёжной.
Вам просили передавать огромную благодарность за поддержку и помощь от тех семей,куда поступала ваша помощь.
Люди искренне благодарны вам за поддержку. Спасибо дорогие!!!

Дорогие Тетяна МельничукЕльвіра Павлюк,БО Фонд Руєвіт, Ірина Каптур,МБФ Повернись живим, Cimic Avdeevka – благодарю вас за ежедневный труд, за протянутую руку помощи, за доброе слово, за поддержку в любой ситуации. Вы показываете на личном примере,что значит почтить ближнего и Слово Божье оживает в сердцах тех, к кому приходит ваша поддержка. Люди видят вашу руку помощи. Они чувствуют Ваше тепло.
Благодарю каждого из вас за то,что для Вас качество работы важнее чем результат. Ведь важно сколько души вложено в эту заботу.
Сегодня п.Опытное и с.Камянка получили вещи,которые вы передали жителям красных зон.
Спасибо дорогие за поддержку!!!

– 28-а група дітей з прифронтових територій за підтримки Християнської Служби Порятунку прибула на тижневу реабілітацію до гостинного Дому святого Мартіна у Фастові. Дякуємо команді отця Михайла Романіва за продовження співпраці. Робимо добро разом.

Головну базу Християнської Служби Порятунку у Домі отця Піо відвідали вихованці гуртка Військово-лицарського виховання “Джура” зі
спеціалізованої школи імені Ярослава Мудрого #301. Учнів супроводжував викладач курсу “Захист Вітчизни”, керівник юридичної служби Асоціації професійних капеланів України Олег Андрієнко. Гостей зустрічали керівник Центру відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при ХСП Людмила Богдашевська та фронтовий місіонер ХСП Ольга Туз. Говорили про війну на сході України та про служіння ХСП на лінії розмежування і прифронтових територіях. Ми завжди раді друзям і чекаємо вас знову у нашому Домі.

Кабінет експертів руху «Всі разом!» (до якого входять представники Християнської служби Порятунку) запропонував дорожню карту реалізації першочергових завдань в сімейній політиці, освіті та інформаційній безпеці. Пропонуємо ознайомитись з цими ініціативами.

 

Be the first to comment on "Молимося і віддаємо під святий Покров Богородиці Україну (Дайджест ХСП №32)"

Залишити відповідь