Молитовні наміри на березень для груп Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри на березень для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

 1. Соціум – за припинення домінування у кінематографі, шоу-бізнесі та сфері розваг проявів окультизму, язичництва та ідолопоклонства.
 2. Нація – за захист і збереження інституту християнської родини як місця передання віри, історичної пам’яті та національної ідентичності.
 3. Церква – за розгортання нової хвилі євангелізації у світі та зростання місіонерських мирянських рухів.
 4. Україна – за пробудження сумління народу і порятунок ненароджених дітей, які гинуть внаслідок абортивного вбивства.
 5. Литва – за протидію укоріненню в суспільній свідомості гендерної ідеології та інших нехристиянських світоглядних доктрин.
 6. Польща – за протидію зростанню впливу лівих антихристиянських сил і відновлення незаперечного авторитету Церкви у житті нації.
 7. Міжмор’я – за усвідомлення християнами з країн регіону необхідності духовного єднання і готовності до спільної апостольської дії.
 8. Європа – за припинення осквернення християнських храмів і дискредитації християнських традицій у житті суспільства.
 9. Росія – за припинення переслідувань і дискримінації християн за конфесійною ознакою та утворення умов для реальної свободи віросповідання.
 10. Ізраїль – за консолідацію християнського месіанського руху в Ізраїлі та невпинне зростання кількості ізраїльтян, які визнають Ісуса як Месію.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

1 Comment on "Молитовні наміри на березень для груп Молитовного Щита ХСП"

 1. Виктор Хотемской | 01/03/2020 at 11:05 | Відповіcти

  Полностью поддерживаю такие инициативы давно пора активизировать христианский гуманизм

Залишити відповідь