Молитовні наміри на червень для груп Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри на червень для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

  1. Соціум – за недопущення запровадження з боку владних органів під приводом боротьби з пандемією постійно діючих інструментів контролю за діяльністю інститутів громадянського суспільства та життям окремих громадян.
  2. Нація – за відродження християнських традицій солідарності, самоорганізації, взаємодопомоги і кооперації у суспільній, економічній і соціальній сферах життя нації.
  3. Церква – за повноцінне відновлення богослужінь у церковних храмах та уникнення необґрунтованих обмежень життєдіяльності релігійних організацій з боку світської влади.
  4. Україна – за недопущення ратифікації Стамбульської конвенції та прийняття парламентом законопроектів, спрямованих на обмеження особистих свобод громадян, в першу чергу свободи сповідування віри та свободи слова.
  5. Литва – за відмову урядових органів від запровадження гендерної ідеології у різні сфери суспільного життя та активне протистояння Церкви цим процесам.
  6. Польща – за перемогу на майбутніх президентських виборах кандидата, який відстоюватиме християнські цінності та національні інтереси у житті країни.
  7. Міжмор’я – за розширення і зміцнення спільного молитовного щита в середовищі українських, польських і литовських католиків.
  8. Європа – за пробудження живого християнства і зупинення наростаючої хвилі секуляризації та водночас ісламізації європейських країн.
  9. Росія – за припинення поширення дохристиянських язичницьких культів та оздоровлення ментальності народу від впливу так званого «політичного православ’я».
  10. Ізраїль – за утворення умов для безперешкодного проголошення Євангелія та подолання заради цієї мети бар’єрів між месіанськими євреями, католиками і протестантами.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

 

Be the first to comment on "Молитовні наміри на червень для груп Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь