Молитовні наміри на грудень для Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри на грудень для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

  1. Соціум – за припинення відзначення різноманітних свят та протидію поширенню продуктів масової культури, які мають окультну або язичницьку природу, за захист дітей і молоді від наслідків участі у такого роду дійствах.
  2. Нація – за захист від знищення християнської національної ідентичності народу та його перетворення через розповсюдження «руского мира» або «ліберальних європейських цінностей» в уразливу для маніпуляцій секуляризовану біомасу.
  3. Церква – за захист від переслідувань і вбивств християн у Африці та Азії, за припинення погромів християнських храмів у Латинській Америці, за протидію оскверненню християнських святинь у Європі.
  4. Україна – за недопущення розгляду парламентом законопроектів, які спрямовані на легалізацію грального бізнесу, легких наркотиків та розпусти, за зупинення прийняття законопроекту 0931, який обмежує свободу віросповідання під виглядом боротьби з дискримінацією.
  5. Литва – за покаяння народу за гріхи цього та попередніх поколінь зі зверненням до Благодаті, явленої колись через Образ Ісуса Милосердного святій Фаустині у Вільнюсі, за отримання завдяки цьому відповідного відпусту, проголошеного Папою Римським Франциском.
  6. Польща – за зупинення наступу лівацьких прогендерних сил у суспільному житті країни та нівелювання їх впливу у новообраному парламенті, зокрема у комітеті в справах родини.
  7. Міжмор’я – за подолання історичних протиріч між народами Центральної та Східної Європи, формування у лоні Католицької Церкви єдиного міжнародного духовного союзу заради здійснення цієї місії.
  8. Європа – за множення, укріплення та консолідацію осередків політичних та громадських діячів, бізнесменів та інтелігенції, які прагнуть повернення європейської спільноти народів до основ християнської цивілізації.
  9. Росія – за подолання наслідків присутності окультистів у правлячій верхівці та зупинення їх впливу на духовний стан, світогляд і суспільний устрій в країні.
  10. Ізраїль – за діалог і взаємну підтримку між месіанськими євреями і християнами – не євреями, особливо католиками, в умовах радикально-ісламського та ортодоксально-іудейського середовища.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

 

Be the first to comment on "Молитовні наміри на грудень для Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь