Молитовні наміри на лютий для груп Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри на лютий для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

  1. Соціум – за подолання наслідків фатальної залежності молодих поколінь від різноманітних гаджетів і віртуальної реальності, за відродження цінності живого спілкування та взаємовідносин в родинах та громадах.
  2. Нація – за відродження в повноті у житті Нації основ християнської цивілізації (живої віри і апостольського духу, історичної пам’яті і ментальної ідентичності, просімейного і пролайфівського світогляду, здатності до самоорганізації, взаємодопомоги і просвітництва, відповідальності за землю і все живе навколо).
  3. Церква – за збереження в лоні Церкви чистоти євангельського вчення і апостольського передання, за безкомпромісність і нетолерантність Церкви у протистоянні світу та пануючому в ньому суспільному гріху.
  4. Україна – за консолідацію та зміцнення міжфракційного об’єднання, що виникло в парламенті з метою захисту традиційних християнських цінностей у житті суспільства, за недопущення завдяки цьому прийняття смертоносних для нації законодавчих ініціатив.
  5. Литва – за пробудження до дії та консолідацію християн проти відродження і укорінення у житті нації язичницьких традицій та за очищення литовської землі від різноманітних нехристиянських культів і вірувань.
  6. Польща – за готовність та здатність Церкви об’єднати націю у справі протистояння інфікуванню свідомості поляків як вірусом європейського лівацького лібералізму, так і вірусом місцевого ультраправого націоналізму.
  7. Міжмор’я – за об’єднання християн країн Міжмор’я заради взаємного покаяння і прощення націй та подолання історичних протиріч між ними з метою побудови спільного християнського простору в регіоні.
  8. Європа – за зупинення духовної та світоглядної деградації і фізичного вимирання європейських народів внаслідок втрати ними своєї християнської ідентичності і за збереження їх від поглинання ісламською експансією.
  9. Росія – за зцілення суспільної свідомості від окультного впливу духів тоталітаризму, антисемітизму та імперіалізму, які перетворюють більшість населення у зазомбовану та покірну біомасу і будують основу для збереження існуючого політичного режиму.
  10. Ізраїль – за припинення утисків месіанських євреїв з боку ортодоксальної частини суспільства та реальне включення інших християнських церков у справу євангелізації на теренах Ізраїля як у середовищі євреїв, так і арабів.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Be the first to comment on "Молитовні наміри на лютий для груп Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь