Молитовний Щит ХСП: духовна війна триває

Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

І сказано: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12)

За що ж конкретно моляться групи Щита? Ось приклад одного з переліків місячних молитовних інтенцій:

«За здобуття Божого Миру та Божої Перемоги на землі України у війні зі східним агресором і недопущення інфікування духу та свідомості українців та інших європейських народів вірусом “руского міра”, що сіє смерть, розбрат, обман і хаос по всьому світу.
За недопущення розквіту явних чи прихованих язичницьких культів, окультних практик та різного роду сакральних вчень, через які сатана утверджує свою владу на нашій землі.
За захист інституту родини від деградації і дискредитації, за зупинення поширення гендеру у всіх сферах суспільного життя, за припинення абортивного вбивства ненароджених дітей.
За руйнування духовних твердинь у історії нашого народу, породжених дією духів комунізму, нацизму, антисемітизму, расизму, атеїзму.
За зростання нашої молоді у істинно християнському дусі та відмову від спокус, збочень і фальшивих цінностей, які пропонує зіпсований гріхом світ.
За збереження живого та неживого природнього середовища згідно задуму Бога-Творця, та спільну молитву всіх християн в рамках Всесвітнього місяця молитви за створіння.
За збереження віри та життя всіма християнами, які зараз у різних країнах світу переживають гоніння і переслідування, моральний тиск та фізичний терор.
За духовне єднання і готовність до спільної апостольської дії  християнських народів Міжмор’я, в першу чергу українців, литовців та поляків.
За повне та безумовне здійснення щодо Росії послання Богородиці у Фатімі, за прозріння і звільнення російського народу.
За прийняття єврейським народом Ісуса як Месії та готовність Ізраїля до Його Другого Приходу».

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com

Be the first to comment on "Молитовний Щит ХСП: духовна війна триває"

Напишіть відгук