Молитва, навчання, служіння, допомога, євангелізація – Дайджест ХСП №35

У Молитовному Щиті Християнської Служби Порятунку чергове поповнення – ще одна група греко-католицьких черниць зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Слава Господу за вас, дорогі сестрички!

У Домі отця Піо пройшов суботній модуль першого у цьому навчальному році семінару з курсу “Щаслива і міцна сім’я”. Модуль проводив відомий лектор та викладач Українського Католицького Університету Юрій Підлісний. Філософія любові – нею була просякнута кожна мить перебування на семінарі. Нагадаємо, що зазначений курс проводиться Християнська служба порятунку в рамках діяльності її Християнської Соціальної Платформи у співпраці з львівським рухом “За життя”.

Пройшов недільний модуль першого семінару з циклу “Щаслива і міцна сім’я”. В аудиторії працював християнський сімейний психолог Мирон Шкробут. Було реально круто. Очікуємо на продовження. Слідкуйте за анонсами наступних навчальних заходів в рамках Християнської Соціальної Платформи при Християнська служба порятунку.

У Домі отця Піо відбулася дводенна зустріч молитовників-заступників у форматі TJCII (руху “Назустріч Другому Єрусалимському Собору”). Молитовники представляли дві існуючі на цей момент групи відповідно зі Львова та Києва (київська група діє в рамках Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку). Учасниками зустрічі були також духовний асистент зазначених молитовних груп отець Петро Октаба, польські служителі TJCII Адам і Беата Ділуси та представниця месіанської спільноти КЕМО Світлана Коржова. Програма зустрічі включала шабатній час, конференції та поклоніння, а також узгодження планів на майбутнє. Далі буде…

Розпочалася реалізація спільної програми Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО та Християнської Служби Порятунку з духовної та гуманітарної опіки над матерями загиблих воїнів. З боку ХСП у програмі задіяні служителі підрозділів Всеукраїнського Християнського Військового Братства та Центру відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин.

Команди ГО “Християнська Служба Порятунку” і БФ “Незалежна Країна” на базі підрозділу ХСП-Маріуполь в Піонерському. Домовилися про підтримку діяльності дитячого центру “Ковчег”. “Незалежна Країна” допомагатиме “Ковчегу” необхідними продуктами харчування. Дякуємо нашим новим друзям за готовність до співпраці заради майбутнього дітей прифронтової зони.

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
Сьогодні розпочали євангелізаційний Альфа курс, конференція ” Християнство … не цікаве? не правдиве?… не сучасне?
Слово живе і діяльне… Дякуємо Юлія Скубій за проголошення Слова та свідоцьтво свого життя.
Дякуємо нашим добродіям за відкриті серця допомагати та нести надію.
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

Хочемо ще раз подякувати за щасливі канікули для дітей.🙃
Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими, кажуть вчені.
Можна змінити світ, зробивши щось хороше.
Якщо зробити щось хороше незнайомій людині, вона передасть естафету добра далі, і таким чином світ стане кращим. Це як ефект доміно.
Більшість людей прагнуть стати трохи добрішими, але творити добро нам не завжди вистачає волі.
Та це не про Людей, які прийняли наших діток на осінні канікули до столиці.
Ці Люди – вольові, і з відкритими серцями, які палають Любов’ю.
Дякуємо вам за ВСЕ, настоятель о. Бенедикт Крок, Марек Громотка, Кароліна, Аліна, Олівія парафія Воздвиження Святого Хреста, настоятель о. Сергій Кіпа, Юля, Ання, Яна, Оксана, Костянтин, Катерина, Вікторія парафія Марії Матері Церкви.
Господь вас любить! ♥️

Чергова група дітей із супроводом двох дорослих стали гостями Дому святого Мартіна у Фастові.
Спільно із Християнською Службою Порятунку, Центр Святого Мартіна надав тижневу реабілітацію дітям з прифронтових територій. Молимось за мир.

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)
Завжди приємно робити добро, як написано в Слові Божому: 2 Кор 9:8: “А Бог спроможний збагатити вас всілякою благодаттю, щоб ви, завжди і в усьому маючи всілякий достаток, були багаті на всяку добру справу,”
Сьогдні ми відвідали Наталья Дьяченко і ії маму Надію. Принесли їм потрібні ліки від війскових-добровольців, довгоочікувану книгу та усіякі речі для творчісті від Liza Zubko та Mary Wood Millikan
Поспілкувались та помолились за них.
Ми також звертаємось до усіх небайдужих про допомогу для ціеї родини. Є потреба в спеціальному медичному лейкопластирі ( в Мар’їнці він не продаєтся). А також в родині немає коштів купити дрова на зиму. Усім хто бажає допомогти, звертатись до мене в лічку.

И снова тренинги «АСЕТ»… на этот раз в школе1…. тема «Настоящая любовь ждет»
Мы за верность, за любовь и здоровый образ жизни!!!!!

– ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)
На цей раз ротація була дуже цікава та потужна. З самого початку вирішили працювати у двох напрямках- одна група людей працює з розважальною програмною у трьох напрямках,а інша на протязі чотирьох днів в одній місцевості. Спитаєте навіщо? Коли дитині потрібна допомога у вирішенні внутрішніх питань,у яких їй інколи самої собі важко сприймати, потрібна допомога фахівців, які не тільки зможуть це побачити,але і допомогти дитині знаходити вихід та зцілюватися від болі. Навчити їх довіряти один одному, батькам,бабусям та дідусям, мати сили визнати страхи,та попросити допомоги у близьких. На це потрібен час не малий. Тому команда: Pavlo Goray , Nela Kucak u Вікторія Тумановська весь цей час допомогали дітям, та батькам побороти страхи війни,та навчити їх довіряти, радіти життю,та насолоджуватися красою природи. Це дуже мало часу,щоб змінити ситуацію у їх зранених серцях,але навчити проходити цей шлях і не зашкодити собі,а навпаки пройти все це,та допомогти поруч слабким так само впоратися – важливіше над усе!!!
Ці дні були насичені і у той же час натхненні,бо у всьому цьому була Любов та Турбота Божого Серця!!!

Впродовж останнього місяця служителі Християнської Служби Порятунку надавали свідчення свого служіння в зоні АТО/ООС в парафії Воздвиження Святого Хреста (м. Фастів) та парафії Різдва Пресвятої Діви Марії (м. Коростишів) Києво-Житомирської дієцезії РКЦ.
Парафіяни з відкритим серцем відгукувались на свідчення, пропонували свою допомогу в служінні ХСП та обіцяли постійну молитовну підтримку.
Християнська Служба Порятунку висловлює вдячність настоятелям парафій отцю Miszka Romaniv (м. Фастів) та отцю Marian Kuc (м. Коростишів) за відкритість і підтримку служіння ХСП в зоні бойових дій.
Хай Господь завжди благословляє і провадить о. Михайла, о. Мар’яна і їхні спільноти вірних!

Маріуполь. Офіс благодійної організації “Парафіяльний благодійний фонд “Карітас Маріуполь”. Зустріч директора БФ отця Ростислава Спринюка з керівником Центру відновлення та адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнській Службі Порятунку, головою ГО “Родини ветеранів АТО” Людмилою Богдашевською.
Відбулася відкрита та конструктивна розмова, за результатами якої будуть напрацьовані конкретні кроки з метою започаткування постійної співпраці. Пріоритетним напрямом такої співпраці стане підтримка та опіка над дітьми у зоні бойових дій та на прифронтових територіях.
Дякуємо отцю Ростиславу за гостинність та відкритість. Віримо, що разом ми зможемо зробити багато на Славу Божу та на благо людей, які страждають від наслідків війни.

Be the first to comment on "Молитва, навчання, служіння, допомога, євангелізація – Дайджест ХСП №35"

Залишити відповідь