Монах про поїздку в школу прифронтового села: «Їдемо у Талаківку…, нас лякають, що у тому районі працює снайпер і є постійний обстріл»

Краса врятує Світ…

Капелан Корпусу військових капеланів Християнської Служби Порятунку Брат Вадим (Орден Братів Менших Капуцинів) розповідає про свої враження від поїздки з рятувальниками ХСП до дітей села Талаківка, що у «сірій зоні».

Далі пряма мова б. Вадима.

«Їдемо у Талаківку село 16 км від нашої бази ХСП у с. Піонерському, там на нас, а скоріше можна сказати на Оксану Завадську і практичні заняття із  «декупажу» чекає група дітей. Нас лякають, що у тому районі працює снайпер і є постійний обстріл. Думаємо чи брати «біоніки» і каски… Їдемо без, тай і так на усіх чотирьох не вистачить. Їдемо… Та з нами Бог…

І ось через декілька хвилин наш ХСП-ешний бобік «ХАМ» згружений по зав’язку різними матеріалами, фарбами, дощечками, книжками та подарунками, несеться на швидкості по вибоїстих дорогах «сірої зони». Молитва і веселий настрій нас не покидають, водій Олексій майстерно справляється із труднощами на дорозі і ми повністю йому довіряємо.

Проїжджаємо КПП та по знищеній танками дорозі направляємось у пункт призначення: Талаківська загальноосвітня школа. Нас зустрічає пані заступник директора та в веде у клас, де на нас чекають діти. Розкладаємось і починається цікава пригода з дощечками і фарбами… Діти тішяться фарбують, клеять та сушать… А все це відбувається під страшну канонаду вистрілів із артилерійської зброї. Кожних 5-10 хв. лунає хлопок, а то навіть і два або три залпи …

Що мене особливо вразило, це те що діти вже навіть не звертають увагу на те, що діється на зовні. А може вони тільки роблять вигляд, не знаю. Знаю одне, що коли я виходив на двір відбувся вистріл, хлопок був настільки сильним, що я мало не присів. Такого неможливо не помітити. Та діти далі гарно проводили час не зважаючи на оточуючий їх грохот і закінчивши оздоблювати по декілька гарних дощечок під той самий шум вибухів щасливі розбіглися по домівках.

Наша місія у Талаківці на сьогодні завершена. Повертаємось до дому трошки змучені, але щасливі з того, що Бог дав нам можливість подарувати цим «дітям – війни» крихти радості та щастя з творення красоти власними руками. Бог є Прекрасний, а творення власними руками красоти наближає молоду людину до цієї безмежної Красоти якою є наш Сотворитель…».

Be the first to comment on "Монах про поїздку в школу прифронтового села: «Їдемо у Талаківку…, нас лякають, що у тому районі працює снайпер і є постійний обстріл»"

Залишити відповідь