Моє служіння передусім буде молитвою та словом (Дайджест ХСП №51)

Близько восьмисот Лицарів Польської Провінції Ордену включаються у спільне духовне служіння в рамках Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку.

Собор Стрийської єпархії поручив парохам парафій втілювати програму Добрий господар.

ХСП-Мар’їнка

Сегодня, 14 марта 2020 г в г.Марьинке состоялось торжественное открытие памятника воинам-добровольцам, которые пожертвовали самым дорогим, что у них было – жизнью… что бы мы с вами могли жить спокойно. Помним…

ХСП-Маріуполь-Піонерське

На цьому тижні в осередок ХСП Маріуполь – Піонерське завітав нововисвячений єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-католицької церкви Павло Гончарук. Спільно з єпископом літургію звершили настоятель парафії Матері Божої Ченстоховської (м. Маріуполь) о. Павло Томашевський OSPPE та брат-капуцин Леонід Кушнірук з парафії Пресвятого Серця Ісуса (м. Красилів).
Під час Меси єпископ Павло звернувся зі словом до прихожан. Зокрема, серед іншого, він сказав: «Сьогодні я є єпископом цієї дієцезії, ви є моя наречена, це ви моє серце. Моє служіння передусім буде молитвою та словом. Але переді мною йде Ісус і я хочу Йому товаришувати».
Ці слова єпископа глибоко торкнулися наших сердець, вони є запевненням того, що Бог дбає за нас за посередництвом доброго пастиря.
Щиро дякуємо єпископу Павлу за відвідини та благословення служіння ХСП.

Біблійні зустрічі.
Дякуємо Богу за добрих пастирів яких Він посилає, вітаємо брата Леоніда Кушнирука з м. Красилів.
Господь Ісус сказав: Я – світло світу. Хто йде за Мною, не блукатиме у темряві, а матиме світло життя» (Йн 8,12).

Тема конференції: “Гнів та пробачення”.
«Гнівайтеся, та не грішіть, сонце нехай не заходить у вашому гніві, і місця дияволові не давайте!» (Еф 4, 26-27)

ХСП-Авдіївка

Ми знову зустрілися, бо останнього разу розмова була про потребу дитячих памперсів. Деякий час була у роздумах, кому їх відвести. Хотілося щоб це було дійсно потрібно, щоб дісталося тій родині, де це необхідно. Господь провадив у серці саме пані Ірину, щоб вона змогла розвести по нужденних родинах. Саме зараз діти на карантині, то замість купівлі памперсів батьки зможуть купити щось смачненьке для своєї малечі. І це дуже потішає!!!
Дякую Taras SikorczukАндрій БілийОлександр ЛавренюкСергей ДоротюкDima Kontsevych та громаді Польщі та писарівчанам за можливість у родини принести маленьке диво. Нехай це трішки, але сама турбота коштує набагато більше. Дякую кожному що не залишаєте людей!!!
Дякую Виталий Савельев за можливість проявити турботу, та допомогу в супроводі до м.Мар’їнка.

Наталья Голубева разом з еленою ерохиною в Krasnogorovka, Donets’Ka Oblast’, Ukraine.

ОГРОМНОЕ СПАСИБО елена ерохина за СУПЕР ПОДАРКИ для Лизули. Ленуся ТЫ СУПЕР.

 

Be the first to comment on "Моє служіння передусім буде молитвою та словом (Дайджест ХСП №51)"

Залишити відповідь