На цей раз Господь послав своїх робітників на свої жнива (Дайджест ХСП №31)

Зустріч Штабної Команди Християнської Служби Порятунку у Домі отця Піо. Йде розпізнання наступних орієнтирів та пріоритетів у розвитку служіння ХСП. На виконання Божої Волі та на Його Славу.


ХСП закликає підтримати петицію щодо захисту християнських цінностей – основи стабільності, розвитку і процвітання України

Християнська Служба Порятунку в рамках гумантітарної Акції “Папа для України” забезпечила роздачу комплектів одягу для мешканців Мар’їнки, Богоявленки, Новомихайлівки, Новоукраїнки, Галицинівки, Красногорівки та Зоряного.

Загалом допомогу отримали 1743 людини, які належать до пільгових та малозабезпечених категорій громадян. Було роздано 1212 наборів одягу для дорослих, 531 – для дітей.

Річниця Парафії Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на Троєщині у Києві. Це особлива подія і для Християнської Служби Порятунку.
Чому? Для цього є цілих три причини. Перша – настоятелем зазначеної парафії є капелан ХСП отець Віталій Герасимів. Друга – богослужіння відбуваються у приміщенні братньої для ХСП громадської організації “Родини ветеранів АТО”, а самі богослужіння традиційно включають в себе молебні за загиблими воїнами. І третя – саме ця парафія уже стала духовною родиною для багатьох ветеранів та матерів полеглих героїв, якими опікується, зокрема, і Центр відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при ХСП. Отож зі Святом, друзі та побратими!

Молоді служителі спільноти Віднови у Святому Дусі “Мараната” діляться враженнями від свого служіння дітям прифронтового Донбасу (нещодавно сім служителів протягом двох тижнів перебували на ротації у складі команди ХСП-Маріуполь). Молоді воїни Христові, як же потребує зараз Господь ваших сердець та рук на землі, яка продовжує страждати від війни…

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
🙃У нас уже традиция😊 , що п’ятниці спільно готуємо домашнє завдання 📖✏️. Вітаємо серед нас Iuliia Chalewycz, дякуємо Богу за тебе😇
Ангели Божі вони такі….люблять море🏝 і сонце🌞, а найбільше Того Хто усе це створив – Бога. Служать любовю, дарують радість та мир, простоту та підтримку. Дякуємо Богу за нашого Ангелика Наталю, дякуємо, що ти є з нами😇🙏.
До скорої зустрічі😉.

😉Англійський з друзями це класно😊
Подяка служителю Олені Пругловій за те, що виховує в дітях любов до вивчення мов.

Божа присутність ніколи не буває безобразною. Завжди має образ, бо діє через конкретних осіб. На цей раз Господь послав своїх робітників на свої жнива – отців Beni Pashaa i Marek Gromotka, які були добрим прикладом діалогу з Богом, вміли підбадьорити, порадити і заохотити відповідати на Божі плани.
Дякуємо Отцю Небесному за дар вашого покликання, дорогі отці. Бажаємо, хай Господнє Провидіння і Божа ласка провадять вас щомиті.

– ХСП-Зайцеве. Жованка-Майорськ (служитель Олег Коноплянка)
” Голос того, хто кличе: У пустелі готуйте дорогу для Господа, рівняйте стежки Йому!
Нехай кожна долина наповниться, гора ж кожна та пригорок знизиться, що нерівне, нехай випростовується, а дороги вибоїсті стануть гладенькі, і кожна людина побачить Боже спасіння!” Лука 4:4-6.

Господь звертався до Свого народу, як і до нас нині.
Ми всі бажаємо реальної Божої присутності і Його дій в своєму житті, а не номінальної, або імітацію!
Але для цього треба дещо змінити у власному житті!

В Майорську також провели спільну з віруючими із Жованки, піст і молитву за УКРАЇНУ.
Слава Ісусу Христу, Він Царює!!!

– ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна).
Самое ценное и важное – единство во всяком деле к которому притрагивается твоя рука и касается взор твоих глаз. Мы вкладываем частицу своей души у себя дома,а в другой части страны жители чувствуют это тепло. Это так важно и так безценно. Поделится с тем кто не может отблагодарить чем-то в ответ – черта милосердного сердца заложенная Богом и вскормленно с молоком матери. Это наша черта характера,наша эдентичность, наша сущность – любовь украинского народа друг к другу.
Благодарю Ельвіра ПавлюкТетяна Мельничук , БО Фонд Руєвіт, Ірина Каптур,МБФ Повернись живим, Людмила Бобровская и Игорь, Ольга Дідук за переданные вещи жителям красных зон.
Все вещи рассортированы и подготовлены к дальнейшему распределению по населённым пунктам. Сегодня первую партию развезли по семьям г.Авдеевки.
Мне сложно передать словами благодарность людей,к которым ваша поддержка пришла именно в тот момент,когда это так необходимо. Это читается в глазах наполненных слезами.
Спасибо вам большое за заботу, спасибо дорогие за сопереживание и теплоту!!!
Благодарю Елена Стайловская и Cimic Avdeevka, вы не стоите в стороне,а делаете всё возможное,чтобы люди не остались сам на сам в безысходности.
Мы сила когда вместе делаем всё,чтобы люди чувствовали себя украинцами на своей земле!!!

Уважаемые Людмила Бобровская, Игорь, Ольга Дідук, я благодарю вас за вкусняшки, домашние пирожки, булочки, яблочки, баннера и многое другое. Я постаралась охватить как можно больше ребят, ведь для них самое ценное это наше человеческое внимание, наша любовь и уважение. Как приятно было услышать от ребят фразу:” А водичка Винницкая”- и улыбка на всё лицо. ” Я сразу узнал по этикетке, потому что это моя родина,я сам из Винницы!”. Для меня это было поистине чудо, я даже и в голове не могла представить такой поворот событий,но как же это бальзамит душу. Для бойца эти гостинцы словно весточка из родного дома. Вы и есть та самая весточка доброты. Спасибо Вам дорогие за такие добрые эмоции,за то что жизнь человека для вас безценна. В одной из коробок были мягкие игрушки, а у нас есть девочки,поэтому две симпотные зверушки обрели нового друга.
Отдельное спасибо дорогим Cimic Avdeevka за пережитые эмоции. Благодарю вас за возможность передать тепло души ребятам.
Этот день был особенным, так как на лицах сияла улыбка,а значит день не прошёл зря!!!

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)
Спасибо Господу и неравнодушным людям, что в очередной раз смогли помочь. Передали продуктовые наборы Александра Клименко и молодежному клубу «Виктория» для людей пожилого возраста.

У свою чергк Alexandra Klimenkoнаписала у соцмережі: “Сьогодні, вся країна відзначає свято – День людей похилого віку. І наші вихованці “Ліги майбутніх поліцейських” привітали дідусь та бабусь міста Мар’їнка, поспілкувались з ними в молодіжному центрі Вікторія, заїхали до дому, адже зараз в такий тяжкий для нас час їм дуже потрібна увага та допомога від молодого покоління.
Дякуємо за допомогу #ХСПМар‘їнка# за продукти харчування які ми передали літнім людям”.

Програма “Добрий господар”, співорганізатором якої є ФГ “БФ “Рідня” – на дії.
В селищі Дашава, сьогодні 04.10.2019, відбувся тренінг з створення грядок Розума. Тренування відбулося під керівництвом гостя з Києва Юрія Тараса. Грядка, сформована за методом науковця В.Розума, дозволяє на 2-5 сотках землі отримувати виключно органічну продукцію, поливати грядки не потрібно, так як волога з повітря сама конденсується у ґрунті, добрива також самі формуються у грунті, затрати праці зменшуються до 10 раз, а врожайність збільшується до 5 раз.

– ХСП-Варшава (координатор Володимир Корчинський)
Чоловічий Розарій Перша субота кожного місяця ПРИСВЯЧЕНА НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ.

Військовий капелан ХЧП Борис Пушкель про своє служіння: “І я іду за Ним, бо справжнє служіння та покликання полягають в тому, щоб довести справу, яку доручив тобі Господь, до кінця”

Анонс модуля «Конфлікт як позитивна сила змін» курсу «Основи соціального лідерства-служіння»

 

 

 

Be the first to comment on "На цей раз Господь послав своїх робітників на свої жнива (Дайджест ХСП №31)"

Залишити відповідь