Нагодувати голодних: хліб для душі та тіла

У служителів ХСП-Мар’їнка багатогранна місія. Одна із цих граней – годувати тих, хто цього потребує. Під час останньої місії ХСП разом з місцевою цивільно-військовою адміністрацією кожної середи розпочала годування обідами мешканців Мар’їнки. На цей раз покуштувати домашню їжу змогли триста людей. І для цих людей у такі години реально оживали слова з молитви Отче Наш» «Хліб наш насущний дам нам сьогодні…»

Однак, традиційно однією їжею тілесною годування не обійшлося. Служителі пропонували скуштувати також і хліб духовний. Вони проповідували Євангеліє та супроводжували всі свої дії молитвою. Для багатьох з тих, хто прийшов спожити дбайливо зготований обід, ця трапеза стала водночас і першим духовним досвідом. Багато з людей охоче доєднувалися до молитви, а коротке євангелізаційне слово часто переростало у жваве та відкрите обговорення і ділення.

Не забувають служителі ХСП і про наших воїнів. Вони регулярно навідуються зі смачною щойно зготованою іжею прямо на позиції «на нулях». В такий спосіб у суворі воєнні будні кожного бійця вдається принести хоча би невелику частинку далекої рідної домівки.  І звичайно знову лунають слово та молитва.

 

Be the first to comment on "Нагодувати голодних: хліб для душі та тіла"

Залишити відповідь