Нести Любов Божу тим, хто найбільше її потребує (Дайджест ХСП №40)

Дім отця Піо

Наближаються такі довгоочікувані зимові свята. «Центр реабілітації ветеранів АТО та їх родин», розташований на бул. Перова, 1 Б, радо запрошує маленьких гостей на Новорічну ялинку. Свято відбудеться 21.12.2019 (субота) о 14.00. Прошу писати заявки із зазначенням прізвища, ім’я, віку дитини, статусу батька та номера вайберу матері на номер +38050 558-5008.

Дім отця Піо (головна база Християнської Служби Порятунку). Чергова зустріч молитовників-заступників у форматі TJCII (руху “Назустріч Другому Єрусалимському Собору”). Воюємо в дусі за Україну та Ізраїль.

Школа Соціального Лідерства

У минулий вікенд відбулись тренінги у Школі Соціального Лідерства.  Зокрема:

– про християнське лідерство та шлях освячення повсякденних буднів. Надихає і мотивує Андрій Оленчик – співзасновник Християнської Служби Порятунку;

– про християнські принципи управління грошима та майном. Лектор – Олеся Шніцер, тренер-консультант з фінансової грамотності, координатор Школи Соціального Лідерства;

– лікар-невропатолог медичного центру “Ангелія” розповіла про вісім принципів здоров’я;

–  про шість можливостей свідчити проБога на робочому місці. Лектор – Денис Гореньков, місіолог, координатор ініціативи “Місія в професії”.

Регіональні підрозділи ХСП

ХСП-Тернопіль
Чергове поповнення в лоні Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку.
Вітаємо нових духовних воїнів у наших лавах.

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Недільна Свята Меса
За його днів процвітатиме справедливість і щедрота миру буде повіки (Пс.72)
Дякуємо брату Леоніду Кушнірук за звершення Святої Меси.

Складаємо щиросердечну подяку о.Бенедикту Крок та всім, хто долучився до збору коштів на нові шини автомобілів, які обслуговують потреби дитячого центру “Ковчег”.
Хай Господь люблячий і добрий рясно благословляє вас!🕊️✝️

Дякуємо учням Чернівецької гімназії №2, їх батькам, ГО «Батьки – дітям» Чернівецької гімназії №2, педагогічному колективу гімназії за неймовірно необхідну акцію підтримки захисників України “Лимони для солдата”.
Ми отримали листи та декілька десятків кілограм лимонів для дітей та військових.
Всі захворювання нам не страшні 😉
Хай Господь обдарує всіх вас необхідними благодатями.

ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)
Ещё раз убеждаемся, что у молодёжи есть потребность в такой информации, которая формирует их внутренний стержень и позволяет сделать в жизни правильный выбор. И тренинги «Асет» очень помогают в этом!!!
Тренинги в первой Марьинской школе.

Очередные тренинги во второй Марьинской школе прошли довольно насыщено и интересно!!! Когда перечитываешь отзывы о тренинге, понимаешь что это очень нужно ребятам! Один из отзывов: « Урок зашибись! 🤣Узнал много нового! Возвращайтесь» и от этого хочется возвращается!!!!

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Наші п’ятидесятники, покликані освячувати луганську землю: нести Любов Божу тим, хто найбільше її потребує. Буденні епізоди Христової Справи. На цей раз – поїздка у будинок пристарілих.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)
… Я дуже дякую Gaelle Girbes за таку цікаву історію знайомства. Один маленький лист прохання допомогти у справі, може бути причиною добрих справ та стосунків. Здається що нас може поєднати? Що спільного може бути в людей,котрі живуть дуже далеко один від одного?
Але є важливою єдність в небайдужім ставленні до того,що трапилось в Україні. Біль та смуток про тих людей,які пережили весь тягар війни і незважаючи ні на що, не покладають надії на завтрашній день. Дякую Вам за відкрите сердце на людський відчай, та піклування про людей. Нехай Господь поблагословить Вас та родину, за ту турботу ,що відходить від Вашого імені!!!
Дякую друзям cimic в супроводі до цієї бабусі та допомогу в її житті.

За останні два роки ці хлопці (Cimic Avdeevka) для нас були дуже міцною підтримкою та надійним захистом. Кожного разу це приємна праця, теплі та дружні стосунки, та насамперед довіра та допомога один одному в будь-який момент часу. Я дуже вдячна хлопцям, за таку міцну підтримку та можливість відчути себе на деякий час слабкою.
Хлопці сердечно дякую за допомогу та піклування!!!

ХСП-Бахмут (служитель Олег Коноплянка)

(Зайцеве Майорськ), спільне зібрання.

Обітниця без обмежень. “Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.” Ів.15:7,8.

Бахмутка.
“І Він розповів їм притчу про те, що треба молитися завжди, і не занепадати духом.” Луки 18: 1-8.
Приповість про бідну вдову, та суддю неправедного.

Інколи Бог бариться посилати оборону, або відповідь, не тому що не любить нас, а навпаки бажає, щоб віра наша була дорогоцінніше за золото, яке гине хоч і вогнем випробовується, та ми ще більше стали схожими на Сина Його, Ісуса Христа.
А оборону Отець нам подасть обов’язково!
Слава Ісусу Христу!

ХСП-Варшава (координатор Володимир Корчинський)
Готуємо прекрасні різдвяні подарунки для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу. Незабаром ці іграшки потраплять в руки своїх маленьких господарів.

Скористалися нагодою порадувати вихованців Дому святого Мартіна у Фастові. Саме тут уже пройшли реабілітацію тридцять груп дітей з прифронтових територій Донбасу. Християнська Служба Порятунку щиро дякує команді отця Михайла Романіва за кількарічну дружбу та співслужіння.

Be the first to comment on "Нести Любов Божу тим, хто найбільше її потребує (Дайджест ХСП №40)"

Залишити відповідь