Олександр Кривенко: Адвент – це час підготовки до нового, Богом благословенного життя, яке має народитися в мені

Готуючись до Різдва Христового дуже хочеться пережити цей час так добре, як тільки я на це спроможний, аби мати якнайкращі наслідки у майбутньому.

Але ж, як і ви, я за своєю природою не досконалий. В іншому разі чи потрібен був би нам Адвент?

І тут украй важливо розібратися, для чого і для кого запроваджена ця традиція.

Адвент готує наші душі до народин Ісуса. І це відповідь на питання «для чого?».

А для кого? Здавалося би, лише для Христа, для Його приходу в наші серця, втім насправді та головно заради нас самих, для нашого приготування до зустрічі з Ісусом, адже він досконалий, а ми – ні!

Попри безліч поширених у медіа порад, не існує однієї універсальної відповіді, як приготуватися до Різдва, до Його приходу.

Хтось радітиме від творчості, декоруючи, скажімо, для подарунків якісь речі чи власну оселю у різдвяному стилі, влаштовуючи святковий концерт або прийом гостей.

А хтось  збагатить свою душу тим, що відвідає немічних і одиноких людей, улаштує щось особливе для поранених у військовому госпіталі чи в сиротинці, молитиметься за ненароджених дітей і матерів, які очікують потомства.

Бог створив кожного з нас унікальною особистістю, тож і кличе кожного до себе неповторним чином.

Як на мене, у цей період важливо не тільки переступити через власні спокуси та слабкості, втішаючись своєю християнською жертовністю через обмеження в споживанні якихось харчів і відмову від шкідливих звичок, а вчинити так, аби той, хто потребує матеріальної та духовної допомоги, отримав її.

Врешті-решт Адвент – це час підготовки до нового, Богом благословенного життя, яке має народитися в мені.

advent_kryvenko-1

Be the first to comment on "Олександр Кривенко: Адвент – це час підготовки до нового, Богом благословенного життя, яке має народитися в мені"

Залишити відповідь