Освячуйте через молитву землю, щоби не осквернилася вона окультним ядом (Дайджест ХСП №33)

– День спільноти Віднови у Святому Дусі “Мараната” (Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві). Спільноти, у лоні якої у духовній синергії з Міжконфесійним Батальйоном Військових Капеланів майже чотири роки тому зародилася Християнська Служба Порятунку. Сьогодні уже десятки членів Маранати є постійними служителями ХСП. Цей день був особливий та сповнений Божими подарунками. Зокрема, двоє служителів ХСП стали членами Спільноти “Мараната”, а двоє членів Спільноти, які уже понад три роки знаходяться на місії у прифронтовій “сірій зоні”, у ці години перебували зі своєю духовною родиною. Отож історія ХСП-Мараната триває…

– В Україні наближається відьомський шабаш під назвою Хеловін. Масштаби різномантних приготувань і масового психозу у цьому році зашкалюють. Отож захищайте свої дітей, рідних і близьких від участі у цьому сатанинському дійстві. Освячуйте через молитву землю, щоби не осквернилася вона окультним ядом. Станьте у духовному проломі за свій народ, щоби пізнав він Господа і покаявся перед Його Лицем.

– 26-27 жовтня відбувся перший модуль Школи Соціального Лідерства. Організатори: ХСП та Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського

У модулі  розглянули такі теми:

Основи християнського лідерства – служіння: покликання до величі в малому (лектор – Андрій Оленчик, співзасновник і програмний координатор ХСП, член Ради Об’єднання католицьких спільнот)

Богослов’я праці і практика віри (лектор – Денис Гореньков, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог та місіолог)

Біблійне поняття здоров’я (лектор – Денис Леганьков, медик-місіонер, інструктор здорового способу життя)

Поняття екологічного сліду та способу його обрахунку. Вимірювання власного впливу на навколишнє середовище (лектор – Мар’яна Гінзула, еколог, кандидат географічних наук, фахівець з охорони водних ресурсів)

Програма триває 7 місяців, заняття відбуватимуться один раз на місяць два дні: субота (з 10.00 до 17.00) та неділя (з 10.00 до 17.00).

На кожному з модулів будуть розглядатися теми 3-4-х різних курсів.

– На “Радіо Свобода”, 24 жовтня 2019 вийшов матеріал «Ви поїдете, а нам далі жити на війні…» (авторка Ольга Омельянчук) про діяльність ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський).

– ХСП-Маріуполь-Піонерське

Конференція для молоді…

«Любов Бога влита в серця наші Святим Духом, що нам даний» (Рим. 5, 5).

Школа с. Виноградне.

Особливості нашого характеру🙃

Дитячий садок ” Лелека” с. Виноградне.

Розвиваємо пам’ять, дрібну моторику та креативне мислення. Казкотерапія про сміливість з аплікацією їжачка🦔.МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

Завтра розпочинаються осінні канікули, а сьогодні пишемо диктант англійською мовою. 🙃

Дякуємо за фінансову підтримку, за надання необхідних ліків, які потребують одинокі чи покинуті люди у прифронтовій зоні, за постільну білизну та молитовну підтримку. Хай добрий і люблячий Господь винагородить всіх вас!

– ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Восхищаюсь моментами,когда Господь всё берет в Свои руки и управляет самым наилучшим образом. Неделю назад обдумывала, когда удобнее посетить одну семью. Через пару дней звонок телефона, приятный голос в трубке с вопросом:” Я бы хотела помочь семьям, которые живут в красных зонах. У меня нет много, есть детские вещи в хорошем состоянии и я хочу этим послужить вам.” Любой человек может быть тем важным механизмом в одном общем деле. И вот сегодня пришла посылка,в которой была выложена частица души, теплота,которую сразу ощущается когда открыла коробку. Только любящее,материнское сердце может вот так аккуратно уложить столько вещей.

Благодарю Оlena Amouri за теплые вещи,милые тапочки и носочки. Частица вашей души и теплота сердца сегодня доставлена в дом где живут маленькие детки.

Маленькое солнышко, с потрясающей и искренней улыбкой, немного скромняшечка,но такое милое дитя – спасибо вам за заботу о детках!!!

Спасибо Cimic Avdeevka, вы всегда рядом.

Висловлюю від серця подяку Козьолок Тетяна,Войдевич Оксана,Левко Тетяна,Корейба Людмила,Сапожник Наталія,Ковалевський А.Ф, Сандрачук М.М.,Антонюк Наталія,а також небайдужим людям до співчуття. Окремо дякую отцю Олександр Коцюр за відкрите серце до людей. Я дуже дякую Богові за знайомство з такою людиною,за те,що час та обставини не мають вплива і ваша відкрите серце робить добрі справи. Дуже дякую отче за допомогу!!! Дуже дякую людям за довіру,та небайдужість!!!

Нарешті цей день настав і в домівки буде деякий час тепло для діточок. Приємно бачити радісну посмішку малечі. Вони мало розуміють важливість такої справи, бо для них важливіше бачити посмішку матусі. Господь так все зробив чудно, ми зустрілися з Оленкою ,яка приїхала у відпустку до малечі, щоб вирішити питання з опаленням хати, бо це дуже коштовна справа для будь кого. Але завдяки вашій допомозі в матусі буде трішки більше вільного часу провести його з дітками, бо скоро требо повертатися.

Це велика подія – допомогти родині, яка захищає наш з вами спокій!!!

Дякую хлопцям Cimic Avdeevka за супровід, та небайдужість.

Дякую друзі за турботу та допомогу!!!

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)

«Не прошло и три года, и мы доехали в Марьинку» ШУЧУ😉😁, всего лишь три дня… такой длинной поездки у нас ещё не было😳. Много было непонятного в этом, но были одни очень хорошие моменты. МЫ ПО НОВОМУ ОТКРЫЛИ ДЛЯ СЕБЯ ХАРЬКОВ!!!! Открыли какие замечательные люди живут в этом городе!!!! Хотим поблагодарить Айгуль Муканова (Aigul Mukanova) и ее мужа Дениса, которые отложив свои дела, в трудный период находились рядом с нами!!!! Спасибо Алексею, он откликнулся на просьбу Айгуль и помог нам дотянуть машину до СТО. Спасибо ребятам на СТО «АРЕОЛ», которые обслужили нас без очереди. СПАСИБО ВСЕМ КТО ПЕРЕЖИВАЛ ЗА НАС, МОЛИЛСЯ, ПОМОГАЛ!!!

Но на этом наши приключения не закончились и на выезде из Харькова машина снова отказалась нас вести 😔. С долгими уговорами, переодическими остановками, преодолевая густой туман мы к утру добрались домой.

Эта ротация знаменательна тем, что Господь очень сильно показывает, как Он заботиться о нас через окружающих людей. Делюсь с вами дорогие радостью!!!! У нас снова есть стиральная машинка!!! И ОНА УЖЕ РАБОТАЕТ ВО ВСЮ!!! Спасибо огромное всем тем, через кого Господь нас благословил!!!! Людмила Кушнир, Виктор Богдашевский, Natasha Gimaldinova и все остальные, чьи сердца открылись давать!!! Андрей Станецкий и компания «ВЕКО» СПАСИБО!!!!!
Я верю, что Господь обязательно благословит всех вас!!!!

– ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Наші п’ятидесятники діють… милосердя в ім’я Любові.

Поездка в дом престарелых 22.10.19.

– ХСП-Зайцеве (служитель Олег Коноплянка)

Провідали сьогодні наших захисників, чай, смачні кекси, дружня розмова, слово підтримки від Господа, та хвала Йому в піснях!

Демонстраційну грядку за технологією науковця Володимира Розума створено на пришкільній території в селі Великі Глібовичі (Перемишлянський район, Львівська область). Це спільна ініціатива Християнської Служби Порятунку та Благодійного Фонду Рідня в рамках програми “Добрий господар” для поширення знань застосування простих технологій господарювання на землі.

ХСП підтримала звернення Духовної Ради Кам’янця-Подільського, щодо евтаназії, сімейного насильства, проституції, порнографії, азартних ігор

Be the first to comment on "Освячуйте через молитву землю, щоби не осквернилася вона окультним ядом (Дайджест ХСП №33)"

Напишіть відгук