Пам’ятаємо про родини загиблих, служіння у сірій зоні та на мирній території (Дайджест ХСП №54)

Допомога родинам загиблих воїнів

– Християнська Служба Порятунку Людмила Кушнир (Богдашевська) та Спілка ветеранів АТО Старосинявського району Хмельницької області привітали матерів та дружин загиблих героїв АТО зі Святом матері. Голова спілки Віталій Бакун, його побратими та Отець Мирон Лушней спілкувалися з жінками, з’ясовували чим можуть допомогти та привезли дарунки. Слід пам’ятати, що війна з агресором продовжується, і майже кожного дня Україна втрачає своїх синів.

– Допомога та робота з родинами загиблих воїнів – це один із напрямків служіння Християнської Служби Порятунку (ХСП). Особливістю такого служіння стало те, що у ньому беруть участь матері загиблих воїнів-героїв: Ольга Січкар (мати Січкаря Юрія Анатолійовича, який загинув 13 вересня 2015 року в Донецькій області, селище Луганське) та Світлана Зуєва (мати Зуєва Андрія Олександровича, який загинув 9 вересня 2016 року в Мар’їнці). Детальніше – на сайті ХСП.

Служіння там, де війна

Військовий капелан Християнської Служби Порятунку Борис Пушкель розповів про своє капеланське служіння на “нулях” і про чудеса Господні, які ставалися на передовій.

ХСП-Мар’їнка (служитель Таня Мойсеєва)

Вот мы и в пути!!!
Спасибо всем, кто содействовал этой поездке. Мы чувствуем вашу поддержку!
А вообще вы знаете…. ЭТО САМАЯ ЛУЧШАЯ КОМАНДА!!! В такой компании и кофе самое вкусное!!! И мороженко от Igor Shtorm супер!!!!
отношение и любовь 😉… да Игорек?

– Приключения начались…🙃
Вот под Полтавой мы ещё не стояли…😳
А я только обрадовалась, что мы так хорошо едем… 😩

– Вот и сказали мы: «Полтава до свидания!» 😊 Снова в путь!!!
В очередной раз Господь показывает Свою заботу и любовь! Показывает через тех людей, которые открывают свои сердца и молятся за нас, поддерживают нас финансово. Спасибо огромное ребятам на СТО (не знаю его названия, но находится напротив автобазара😊), которые возились с нашей машинкой…
Огромная благодарность пастору Дмитрий Лаптев и церкви «Свет жизни». То, как о нас здесь позаботились, оставило добрый отпечаток в наших сердцах!!!! Вы очень открыты для людей и мы верим, что Господь сильно благословит вас!
Любим вас всех!!!

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Діяльність Дитячого духовно-виховного проекту «Ковчег» очима представників благодійного фонду In Blessed Art Foundation. Відео було відзняте у січні 2020 року, коли була доставлена допомога для «Ковчегу», загальна вага якої становила 1,5 тони.

ХСП-Варшава (коордтинатор Володимир Корчинський)

Під час другого паломництва Польської провінції Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ на Ясну Гуру команда волонтерів розповсюджувала тематичні футблоки, доставлені напередодні з України.
Всі виручені кошти будуть спрямовані на потреби діяльності Християнської Служби Порятунку на прифронтових територіях Донбасу, а саме на підтримку роботи з дітьми “сірої зони”. VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Перше число вже пройшло,але допомога продовжує потрапляти до тих, кому вона найважливіша!!!
Дорога Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак ще одна маленька дівчинка отримала часточку вашої любові та піклування!
Миті які не мають ціни!!!
Дякую усім хто долучився до цієї справи, та вкладав часточку свого серця!!!
Господь обов’язково обдарує ваші родини Своїм сердечним теплом- бо зроблено у тиші!!!
Дякую Елена Стайловская за таку несподівану знахідку. Дякую що допомогла доторкнутися до дитячого серця,та подарувати приємні миті!!!

– Уже сьомий рік триває україно-російська війна на теренах нашого Донбасу… Що насправді знає про це світ?… Яку брехню сіють про Україну у закордонному інформаційному просторі легіони російських пропагандистів, інтернетних ботів та продажних іноземних лобістів?…

Чи багато може зробити одна людина на ристалищі глобальної інформаційної гібридної війни? Впевнені, що немало. Просто треба діяти там, де стоїш, і в той спосіб, на який спроможний. Як наприклад 17-річний український хлопець Павло, який в силу життєвих обставин уже десять років проживає в Токіо. Однак, не забув і не відцурався ні від своїх коренів, ні від своєї мови, ні від своєї війни. Він започаткував англомовну інтернет-сторінку “Серця, обпалені війною”, на якій публікуватиме інтерв’ю з українцями, що пережили страхіття сучасної війни.

Вашій увазі пропонується перше таке інтерв’ю – з Андрієм Полухіним, молодим капеланом – кіборгом зі складу Корпусу Військових Капеланів при Християнській Службі Порятунку.

Програма навчання у «Школі відповідальних за роботу демонстраційних ділянок»

Ця навчально-тематична програма призначена для навчання, набуття практичних навиків, а також для перевірки знань відповідальних за роботу демонстраційних ділянок, які забезпечують реалізацію Програми ГО «Християнська служба порятунку» (далі – ХСП) – «Естафета добра та благополуччя» в окремих територіальних громадах і на практиці будуть здатні показати учасникам Програми як інтенсивна праця людини на землі може бути замінена на силу знань про живу природу та інтелект. – Програма #ДобрийГосподар Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” та Християнська служба порятунку у Владики Тараса має своє технологічне продовження. Квасоля зійшла! Сьогодні поставили конструкцію під квасолю, щоб вилася по шнурках. Файна спільна праця, яка надихає.
Світ знав Папу Римського, який катався на лижах, Митрополита Андрея, який побудував українські кооперативні інституції, а тепер маємо Владику, який порається в городі на грядці Розума, щоб заохотити священиків, паству Стрийської єпархії очистити свої душі, свою землю, своє середовище і самоорганізовуватися. Головне тут – почни із себе. І словом і ділом! З Богом!

“Шлюбний контракт неприйнятний з точки зору вчення Католицької Церкви!”

Петро Гусак, доцент кафедри філософії Українського Католицького Університету, кандидат філософських наук, про сім’ю та шлюб у документах Католицької Церкви в програмі «Modus Vivendi» з Oksana Semenets на Радіо Марія
– Церква завжди реагує на виклики часу, особливо коли обставини є загрозливими
– усі документи Церкви про сім’ю та шлюб зосереджуються на образі сім’ї, який випливає з її природної сутності
– охорона сім’ї має бути ліками від пожадливості
– основне призначення подружжя – відображати Божу любов
– небезпечним є використання ситуативної етики стосовно морального богослів’я
– сім’я завжди відкрита до плідності – і духовно, і тілесно
– офіційне Вчення Церкви про сім’ю не може бути змінене, бо воно базується на самі природі сім’ї
– природа шлюбу полягає у тому, що вона хоче закріпити себе назавжди
– конкубінат (спільне проживання чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу) суперечить гідності подружньої любові і гідності самих осіб, оскільки перетворює людину на засіб для використання.

Координатор Центру cтратегічних комунікацій та моделювання ХСП Галина Канафоцька взяла участь у ХХ Київському Міжнародному форумі «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства», що проходив 30-31 травня 2020 р., на пленарному засіданні якого вона виступила з доповіддю на тему «Природно-соціальна модель суспільної самоорганізації», текст якої подано нижче.

– Координатор Центру cтратегічних комунікацій та моделювання ХСП Галина Канафоцька взяла участь в інтернет-конференції «Формування професійної компетентності керівника закладу освіти в умовах змін», яка проходила 29 травня 2020р. в м.Луцьк на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти за сприяння Волинської обласної ради. Тези її виступу «Освітні парадокси лідерських програм» на сайті ХСП.

– “Коли дружина каже чоловіку: «Я впевнена в тобі! Я тобі довіряю», в нього виростають “крила”, – наголошує Мирон Шкробут

У програмі «Modus vivendi» (спільний проект Радіо Марія та Християнської Служби Порятунку) говорили про побудову стосунків подружжя під час матеріальної кризи. Гість програми – Мирон Шкробут, християнський практичний психолог, член правління і секретар Української Асоціації Християнської Психології, член проводу мирянського руху “Домашня Церква”, автор курсу «Рецепти щасливого подружжя», куратор передачі “Психологічна порадня” на “Живе радіо Воскресіння» (м.Львів).

Be the first to comment on "Пам’ятаємо про родини загиблих, служіння у сірій зоні та на мирній території (Дайджест ХСП №54)"

Залишити відповідь