“Папа для України”, естафета пам’яті та пошани, літо для дітей (Дайджест ХСП №24)

Гуманітарна акція “Папа для України” триває. На цей раз служителі Християнської Служби Порятунку забезпечують якісним одягом мешканців прифронтової Мар’їнки і навколишніх сіл “сірої зони”. Всього буде роздано більше 1600 комплектів одягу. Роботу у перших селах, які належать до Зорянської сільської ради, уже завершено. На минулому тижні роздавали одяг у Галицинівці. Рухаємося далі…

Одяг і для місцевих дітей трохи цукерок 😊

Християнська Служба Порятунку підтримує ініціативу наших друзів і партнерів з Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО. Просимо долучитися всіх небайдужих.

#скажидякуюмамі

В серпні традиційно українці організовують дні пам’яті подій в Іловайську.
Наш борг неможливо повернути тим, хто загинув, але ми можемо висловити подяку їх матерям та показати, що ми пам’ятаємо про їх дітей та не залишимо їх наодинці з непоправною втратою. Ім дуже потрібні ваші любов і розуміння!

Час не лікує…Приєднуйся до естафети пам’яті та пошани!

  1. Розмісти на своїй сторінці декілька простих та щирих слів подяки матерям загиблих героїв
  2. Постав хештег #скажидякуюмамі
  3. Розкажи друзям про естафету та запропонуй приєднатись

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
Вже другий тиждень на Божій ниві ХСП трудяться сестри – монахині Яніна Дуржевська та Рената Кажмарек. Єпископ Віталій Кривицький завітав разом з сестрами до сімей з проголошенням Слова Божого, а також уділення Таїнства сповіді та Святого Причастя хворій.

Після вчорашньої бурі⛈☔️🌊 у нас чудовий радісний день🌤☀️. Стартував четвертий етап нашого дитячого літнього табору. Дякуємо Богу за чудових, веселих, винахідливих волонтерів.Вітаємо серед нас: сестру – монахиню Natalia Vakulishyna, Камецька Іванна, Перець Марія м Львів,
Людмила Кметь м. Хмельницький, Олена Пономаренко м. Одеса, Ірина Назаренко м. Житомир, Живець Олена м. Одеса. Нехай добрий Господь благословить Вас, а дитячі серця наповнить Миром та Любовю!

Наш дитячий табір триває…
Тиждень святості, вивчаючи святих вчимося наслідувати їх у своєму житті. Цей тиждень у нас особливий, діти меншого віку беруть участь, а старші вчаться бути добрими аніматорами і після теорії відразу приступають до практики. Дякуємо чудовій команді волонтері які обєдналися у служінні дітям. Божого благословіння Вам.

Подяка Богу за можливість відвідати віддаленне
с. Новогригорівка, що можемо підтримати в молитві, добрим словом, своєю присутністю, а також гуманітарною допомогою, продуктами та речами. Божого благословіння Дмитру Алтухову та його команді за відкриті серця робити добрі справи.

ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)

Сегодня навестили наш “Вогник”😍Принесли игрушки на руку для театра, узнали как продвигается ремонт в физкультурно-оздоровительном зале. Уточнили что ещё необходимо в центр для реабилитации и чем мы можем помочь.

Сейчас, оборачиваясь назад, хочется сказать огромное спасибо Господу, за те встречи, которые были на этой ротации. Уже в дороге Господь давал братьям общаться. Затем хорошая встреча с Эрикой в Красногоровке, там же увиделись с братьями капелланами с Херсона. Чудесное, назидательное общение для всех.
В одно из воскресений к нам приезжали гости из Запорожья и Павлограда. Это было потрясающее время!!! Привезли немножко продуктов и разной мелочи для бойцов. Самое главное это их открытые сердца и любовь!!! И это лишь маленький кусочек, того что происходило. Было ещё много встреч, но не про все могу писать😉… и не всех могу фотографировать😎

ХСП-Бахмут (служитель Олег Коноплянка)

Продолжаем еженедельный проект милосердия”Накорми голодного”, благодарим каждого кто берёт участие в этом проекте, лично выражаем большую благодарность Nick Sytchev за финансовую поддержку этого проекта, Бог да благословит вас за вашу поддержку.

Be the first to comment on "“Папа для України”, естафета пам’яті та пошани, літо для дітей (Дайджест ХСП №24)"

Залишити відповідь