Паска, карантин, допомога родинам героїв, служіння у період заборон (Дайджест ХСП №52)

Великдень

– Любі в Ісусі Христі брати та сестри!
Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

– Великодні свята,це родинні стосунки, святкування, радісний настрій в колі друзів…
Дякую Taras SikorczukDima KontsevychDominika KarcАндрій БілийОлександр Лавренюк та громаді Польщі. Ваша турбота продовжує робити добрі справи. Ще декілька дітей отримають часточку вашого піклування.
Таня Моисеева, ще раз вітаю зі Христовим Воскресінням!!!

Карантин

– Воскреслий Ісус вийшов у Пресвятих Дарах за межі храму, щоби освятити і благословити землю, страждаючу від гріха і, як наслідок, пандемії, війни і пожеж. Духовний рейд пройшов успішно. Всі необхідні правила були дотримані – кесар отримав своє кесареве. Але понад усе Богу було віддано Боже!

– Всеукраїнська Ради Церков і релігійних організацій надіслала до Кабінету Міністрів пропозиції щодо адаптивного застосування карантинних обмежень також і для релігійних організацій.

До цього Християнська Служба Порятунку запропонувала ВРЦіГО звернулися до Уряду України з вимогою забезпечити громадянам, об’єднаним у Церкви та релігійні організації, гарантоване статтею 35 Конституції України право на свободу безперешкодно відправляти колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність, а саме: зняти обмеження на колективне відправляння релігійних культів та ритуальних обрядів у храмах, молитовних домах та культових спорудах вже на 1-ому етапі поступового послаблення карантину  таке відправляння становить меншу небезпеку поширення інфекцій, аніж анонсована на цьому етапі оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами чи відкриття для клієнтів перукарень і салонів краси.

– Молитовний Щит ХСП мав спеціальні інтенції на період обмежень і випробувань, зумовлених  пандемією коронавірусу COVID-19. Серед них:

  • За фізичний захист, подолання страху та пробудження духу солідарності та взаємодопомоги між людьми в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 (Псалом 91:1-6).
  • За якнайшвидше відновлення повноцінної та безпечної життєдіяльності суспільних і соціальних інститутів, за недопущення невиправданих обмежень свободи сповідування віри,  свободи слова  і свободи волевиявлення з боку світської влади (Псалом 2:10-12).
  • За переосмислення суспільством сенсів, цінностей і цілей свого існування та пошук у Ісусі Христі відповідей на нові виклики (Псалом 127:1-2).
  • За покаяння в гріхах,  навернення до Бога та духовне пробудження нації перед лицем сучасних загроз (Друга книга Хронік 7:14).

– Служителі Християнської Служби Порятунку – лицарі Ордену Йоанна Павла ІІ взяли участь у Розарієвому Єрихоні. Гатили по гріховних стінах зі всіх духовних калібрів.

Акція “Допомога родинам Героїв у скруті”

– Акція “Допомога родинам Героїв у скруті” з підтримки в умовах пандемії малозабезпечених родин загиблих воїнів діє. Закуплено партію необхідних продуктів та ліків, надано фінансову допомогу онкохворій матері полеглого офіцера. У найближчі дні все придбане за рахунок отриманих пожертв буде доставлене адресатам. Служіння триває…
ПС: Якщо у когось є можливість допомогти, просимо перераховувати кошти на приватівську картку штабного служителя-координатора: 4149 4390 0434 9456 Семенець Артем Анатолійович.

– Акція “Допомога родинам Героїв у скруті” з підтримки в умовах пандемії малозабезпечених родин загиблих воїнів діє. Продукти та ліки, попередньо придбані за рахунок отриманих пожертв, доставлені адресатам. Водночас разом помолилися і поспілкувалися на духовні теми. Служіння триває…

– Сьогодні хочемо сказати декілька слів про матерів, особливих матерів, які віддали найдорожче ─ своїх синів.
Багато сліз, болю, туги! Але є ще й інша сторона цієї біди ─ це абсолютна непотрібність для суспільства, держави та людей, які не відчули в своєму житті весь жах війни. Непотрібність і небажання бачити цих жінок з їхніми бідами, проблемами, ранами… І знову, як і в багатьох інших непідйомних життєвих питаннях, відповідальність за долі цих матерів бере Церква.
Ще дуже багато роботи, горя і страждань… Команда ХСП і безпосередньо Корпус Військових Капеланів заохочує всіх віруючих, яким не байдужа доля цих мам, долучатися до нашої роботи,щоб єдиною командою робити важливу Божу справу!
Окремо висловлюємо щиру подяку отцю Бенедикту Кроку OCD Beni Pashaa та всім отцям ордену Босих Кармелітів з Парафія Воздвиження Святого Хреста м.Київ за підтримку та безпосередню активну участь в цьому важливому служінні!

Наталія Берегова Сьогодні до МАМИ Катерина Берегова завітали дуже гарні люди капелан Igor Shtorm та священник О. Vitaliy Herasymiv. Дякуємо ВАМ уклінно за шану та пам’ять про наших загиблих Героїв, за увагу та піклування про їх батьків!
Мама сказала, що після розмови з ВАМИ їй на душі стало легше, вона аж повеселіла! Ви лікуєте душі!!!!
Від імені МАМИ дякую ВАМ та Християнській Службі Порятунку (ХСП) також за продуктовий набір, він в умовах самоізоляції на карантині дуже доречний та необхідний!
Дякуємо також Ольга Сичкарь керівниці ГО”Київський підрозділ об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” за постійну підтримку та допомогу! Це дуже цінно для нашої родини!

ХСП-Маріуполь-Піонерське

– Свята Меса.
Якщо ж будете перебувати в Мені, і Мої слова перебуватимуть у вас, то чого б тільки забажали, просіть – і станеться вам. У цьому прославлений Мій Отець, щоб ви приносили багато плоду і стали Моїми учнями». (Йн.15)

Дякуємо Богу за доброго пастиря, брата Леоніда Кушнірука, який є з нами в час карантину, за благодать щоденної Святої Меси.🙏😇

– Напередодні Великодня батальйон “Misericordia” (м.Хмельницький) організували благодійну акцію
“Божі посланці” для дітей із сірої зони.
Нам надійшли солодощі, засоби особистої гігієни, канцелярія, різні приємні дрібнички.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї Божої справи, хто відчув іскорку в серці і дозволив розгорітись полум’ю любові до ближнього. Дякуємо всім, хто не змарнував цією можливістю.
Нехай люблячий Батько Небесний благословить кожному з вас.

ХСП-Авдіївка

– Як можна охопити більше дітей під час карантину?
Поміркувала про те щоб все було корисно,та не збирати скупчення дітей,тим самим зберегти здоров’я діточок. Саме правильне рішення, то привезти до школи,залишити вчителю,а колі дітки повернутися до навчання,їх буде чекати маленькі приємні подарунки. Розмальовки, альбоми для малювання, кольорові олівці,фарби, маленькі іграшки,зошити у вигляді блокнота та інше- це все подарунок від молоді Польщі, яку привез до Авдіївки Taras Sikorczuk з друзями,щоб подарувати діткам часточку тепла та турботи.
Також залишки дитячих памперсів передали родині,з якою познайомилися трішки більше пів року. На той час родина чекала другу дитинку, та зараз вона вже підросла – це маленьке щастя цілої родини. Якщо народжуються діти ,то ми маємо надію, що все буде добре.
Дуже дякую усім добродіям ,які допомогли з коштами,речами,солодощами,іграшка,памперсами, канцелярією для мешканців червоних зон…
Щира подяка з червоних зон Донецької області від усіх родин!!!

– Висловлюю подяку усім жіночкам міста Рівне у обличчі Ельвіра Павлюк та Тетяна Мельничук за гарні речі для мешканців селищ на лінії зіткнення. Цього разу допомогу отримали чотири родини з дітками…

Дякую Господи що Ти ідеш попереду і я не роблю Тобі перепони торкатися людських душ!!! Дякую мій Ісусе за довіру!!!!
Дякую директору школи за допомогу бути корисними цім родинам!!!
Також дякую хлопцям Cimic Avdeevka за безпечне пересування та невидимий захист.

– Величезна подяка Валентин РозгонВалерій МазурЛюдмила Бобровская за медикаменти різного рівня направлення. Це антисептики,маски, рукавички,протизапальні, перев’язки,мази,проти болю та інше. Ця турботлива краплина доїхала у самі віддалені позиції. Зробила усім порівну, намагалася все розкласти по потребі на кожному точку. Дуже дякую кожного,що не лишаєте хлопців турботливого батьківського серця!!!
Велика подяка особисто від мене!!!
Дякую хлопцям Cimic Avdeevka за супровід,та надійний захист у дорозі.

– Мала трішки детячі та дорослі памперси, тростини для полегшення ходьби стареньким ,які привезли файні люди з Хмельниччини. Taras Sikorczuk з хлопцями по піклувалися та привезли різні речі,які досі мають робити добрі справи для вразливих верств населення. В черговий раз передаю цю краплинку Ирині,яка піклується саме потребуючими родинами у місті Мар’їнка.
Веселих свят та добробуту у родині пані Ірина!!!

ХСП-Мар’їнка

– Небольшой фотоотчетик за последнюю неделю.
Приехали ребята!!!
Команда в сборе!!!
Жизнь «заиграла» новыми красками 😜
Посещение центра «Вогник надії», «разбор полётов»😔 и обсуждение планов на следующий период😊.
Молитвы и много общения!!!
И самое главное все это наполнено любвью и радостью!!!

– Капеланська команда підрозділу ХСП-Мар’їнка з щирим серцем висловлює подяку пастору Юрію Клімко за продукти, а також брату Алексу за одяг і взуття для капеланського осередку ХСП-Мар’їнка! Наше служіння існує за рахунок допомоги небайдужих християн, які хочуть, щоб Слово Боже звучало в зоні бойових дій на Сході України, як серед військовослужбовців, так і серед мирного населення. Особливо допомога є важливою зараз, коли через епідемію коронавірусу наша країна переживає економічну кризу.
Продукти, одяг і взуття будуть передані хлопцям на передовій, які невтомно захищають нашу Батьківщину.

– На днях побывали в гостях в нашем марьинском Центре комплексной реабилитации «Вогник надії». Уже очень соскучились, так как с начала карантина не было возможности попасть к ним, да и все дети находятся по домам. Психологи и преподаватели занимаются с ними индивидуально через видеосвязь и общаются по телефону.
А у нас появилась возможность немножко благословить центр детскими книгами и канцелярией. Им это нужно всегда, а тем более после карантина будет открываться филиал центра в г.Красногоровке.
Поэтому, я хочу обратится к нашим друзьям, к тем кто помогал и помогает центру. Есть необходимость в таких вещах, может у кого-то есть дома или сердце расположится купить: канцелярия – ручки, краски акварельные, тетради в клетку и линию, карандаши, скотч, картон, цветная бумага, картон, клей, альбомы для рисования.
Наборы для квиллинга и разных подделок.
Развивающие игры (настольные)

– Ура!!! Они приехали!!! И даже поели 😜🤣
Я очень рада приезду команды!!!!
Спасибо Ольга Ежерская за масочки!!!! И Александр Таргонский за вкусняшки для ребят!!!!

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

– Посетили нуждающихся людей в с. Бондарево. Привезли помощь, помолились, пообщались. Люди открывают своё сердце для Господа. Слава Богу!

– Поездка в дом престарелых

ХСП-Варшава

– Традиційна щомісячна чоловіча молитва Розарію має відбуватися за будь-яких умов. Бо Той, хто за нас, незрівнянно більший за того, хто проти нас.

Допомога погорільцям із Житомирщини

Kushnirchuk Anatoliy Хотів би ЩИРО подякувати братів і сестер з ГО “Християнська служба порятунку”,
Керівник центру реабілітації ветеранів АТО та їх родин Богдашевську Людмилу, координатор по дітям Туз Ольга та вся команда ХСП.
Брати капуцини, які служать на Парафії Марії Матері Церкви або простіше – брати капуцини, які служать в Києві Микола та Антон – за пряму допомогу погорільцям у житомирській області.
Вони передали матраси, подушки, одіяла, дитячий одяг, засоби особистої гігієни, килими, посуд та інші, необхідні речі по списку потреб.
Дякуємо Вам щиро!
Усе вже у дорозі з нами.
«Хто робить добро – той від Бога» (Біблія).

– Продовжуємо допомагати родинам погорільців у Житомирській області. Діємо разом з ГО “Родини ветеранів АТО” та командою капелана Анатолія Кушнірчука.
Передали постраждалим одяг, взуття, килими, дитячи ліжечка, дитячий одяг, засоби особистої гігієни, посуд та інші необхідні речі за списком потреб.
Нас підтримують брати-капуцини, які служать на Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви та небайдужі добродії.
Далі буде…

Християнська Служба Порятунку звернулася до всіх християн і людей доброї волі підтримати ініціативу руху “Всі разом” щодо направлення листів до Верховної Ради України із закликом відхилити у повному обсязі законопроект № 3316.  Також на сайті ХСП на цю тематику був оприлюднени матеріал Законопроект №3316: гомодиктатура стукає у двері

– Керівники громадської організації “Християнська Служба Порятунку” приєднались до інших громадських організацій (їх більше 100), які вимагають звільнити Катарину Левченко з посади Урядового уповноваженого з питань гендерної політики. ХСП підписала відповідну  ПЕТИЦІЮ  і закликає це зробити всіх експертів та представників інститутів громадянського суспільства.

– 8 травня увечері відбувся черговий прямий ефір на Радіо Марія та телебаченні EWTN в рамках проекту «Спецпроєкт на карантині». Ведучий – редактор сайту «Родина» Олексій Погорєлов. Учасники – Ординарій Києво-Житомирської діє цезії РКЦ єпископ Віталій Кривицький та співзасновник Християнської Слкжби Порятунку Андрій Оленчик.
Говорили про Церкву і ресурси: якими ресурсами насправді володіє Церква і чи ефективно ними користується?

– У програмі «Modus vivendi» з Оксаною Семенець (програма є спільним проектом ХСП та Радіо Марія) говорили на такі теми:

Be the first to comment on "Паска, карантин, допомога родинам героїв, служіння у період заборон (Дайджест ХСП №52)"

Напишіть відгук