Перше Причастя в Авдіївці, подорож у Литву, служіння потребуючим (Дайджест ХСП №21)

“Сьогодні у нашому домі ХСП, у Авдіївці прославляємо Господа за Олену, Єсфірь та Давида, котрі перший раз прийняли Ісуса у своє серце у Святому Причасті. Будь прославлений, Боже, за кожного з них, будь прославлений за твою Євхаристійну присутність у Авдіївці!”, – написала но своїй сторінці служитель ХСП-Авдіївка Неля Куцак.

Служба Божа у Авдіївці

Недільна Свята Меса у Піонерському (біля Маріуполя)

Група ветеранів та членів їх сімей, а також дружин та дітей загиблих воїнів вирушила у подорож у Литву. У Литві ними опікуватимуться римсько-католицькі черниці. Організатор – Центр відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів та їх родин при Християнській Службі Порятунку. Віримо, що буде цікаво і незабутньо.

Конференція “Капеланство в поліції”. Ми теж тут. Готуємося до духовного служіння не лише у лавах військовослужбовців, але й у середовищі правоохоронців.

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)
На днях забегала в наш центр для детей и людей с инвалидностью «Вогник надії». Уже давно они “попали” глубоко в сердце, поэтому каждый раз хочется узнать, как у них дела, помочь чем-то, что-то подарить. Пока радуем маленькими подарочками: пазлами, машинками, игрушками, разными штучками для поделок. Хочется конечно подарить им то, что им очень необходимо, то, что будет помогать им в восстановлении физическом и душевном. Есть много вещей которые нужны в центр… Но верю, что с Божьей помощью ещё все будет. И как всегда ребята вместе с сотрудниками очень радуют своими поделками, своим творчеством и умением.

P.S. Иногда к ним во двор прилетают и не очень хорошие «подарочки»… 🙄😔.
Это в очередной раз напоминает, что идёт война, что она очень близко.

Групою ЦВС “Максимільянівка” забезпечена взаємодія та безперешкодне пересування представників громадської організації “Християнська Служба Порятунку“, передано продуктові набори та речі малозабезпеченому цивільному населенню, на утриманні, яких перебувають діти з обмеженими фізичними можливостями.

CIMIC Мар’їнка написали на своїй сторінці:

“Разом з представником громадської організації “Християнська Служба Порятунку“ відвідано центр комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю ’Вогник надії’, для обговорення поточних питань та проблем. Також передано продуктові набори малозабезпеченим верствам населення”.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
Наші ранішні та вечірні молитви🙏😇
Кожне дитяче серце прагне щоб не було війни, щоб живими повернулися військові до своїх родин, щоб усі були здорові і щасливі.
МОЛІМОСЯ РАЗОМ З НАМИ🙏😇

З днем народження Оксана 🎆🎉🎀🎁🎂
Діти приготували сюрприз… танці, малюнки, привітання.
“Дякую мої дорогі, що можу бути з вами, дарувати вам любов, радість, ви унікальні і особливі. Дякую Богу що оберігає вас і благословляє. ЛЮБЛЮ ВАС”, – служитель ХСП-Маріуполь Оксана Завадська.

– ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)
Одна большая команда единомышленников Pawel GonczarukNela KucakCimic Avdeevka дарит людям принятие и надежду.

Об Агате я много слышала он Нели, на протяжении года были попытки нам встретиться, но что-то постоянно не устраивалось, были какие-то помехи и честно говоря я решила, что нашей встречи не суждено случиться. Но знаете наш Папа Чудный и Он любит делать подарки))) Практически с первых часов встречи Агата стала родным и близким человеком. Могу с уверенностью сказать – это человек нашей команды. Это подарок неба!!!
Благодарю Бога за то, что наши дороги сошлись в одну!!!!!

Завоевать доверие у людей не так уж просто. Прежде чем они тебя примут ты должен подарить им себя….
Замечательные люди, открывали сердца для других и результат на лицо!!!

Одна большая семья – Алина Сопко, Андрій Сопко, Валентин Розгон и Cimic Avdeevka.

С. Водяне. 17.07.2019 смаколики для діток, а для дорослих просте спілкування. Приємно відчувати, що люди потребують нас, відкриваються і виливають свою душу) любимая команда #хсп-авдіївка,#cimic-авдіївка, дякую усім за цей час.

– ХСП-Бахмут (служитель Олег Коноплянка)

Продолжаем проект служение милосердия “Накорми голодного”. Благодарим Nick Sytchev за финансовую поддержку этого проекта и каждого доброго человека кто принимает участие в этом проекте. Бог да благословит вас за вашу помощь этим людям, которые находятся в плачевной ситуации.

За допомоги Римо- Католицької церкви м. Київ, “Мараната”, мали змогу в черговий раз допомогти нашим захисникам мішками для піску!

Дякуємо нашим захисникам, що стримують ворога!
Нехай завдяки Господній охороні, і тих скоб для бліндажів, від Християнської Службі Порятунку наші позиції будуть міцніші, та безпечніше!

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Поездка в дом престарелых 16.07.19.
Спасибо всем неравнодушным людям, которые оказывают помощь этим старикам!

Екуменічне братство Християнської Служби Порятунку.
Це наш спільний прапор. У Твоє Ім’я і на Твою Славу він буде всюди, куди Ти пошлеш нас, Господи. Ми слухаємо і слухаємося. Наказуй…

 

 

Be the first to comment on "Перше Причастя в Авдіївці, подорож у Литву, служіння потребуючим (Дайджест ХСП №21)"

Залишити відповідь