Під егідою ХСП стартує програма «Естафета добра та благополуччя»

Чому ми ініціюємо цю Програму? Дані статистики показують, що сьогодні за межею бідності перебувають близько 60% населення України, які голодують, так як із-за малих доходів, навіть, не можуть забезпечити себе і свої сім`ї необхідною їжею. Такі люди (сім`ї) знаходяться у розпачі, не бачать виходу із існуючої ситуації,  закриваються у собі і своїй біді, не довіряють іншим людям, стають апатичними, і соціально пасивними, або шукають порятунку за межами України.

Ми пропонуємо показати таким людям вихід із цієї скрутної ситуації. Учасники Програми з нашою допомогою здобудуть впевненість у собі, віру у добро, у людей та свої сили, здобудуть знання та практичні навики як подолати бідність, забезпечувати свої сім`ї необхідною рослинною і тваринною їжею з мінімальними фінансовими та трудовими затратами, а також будуть безкоштовно передавати здобуті знання та досвід іншим потребуючим.

Автор та координатор Програми: Юрій Тарас (тел. 067-406-70-09, e-mail: yuriy2905taras@gmail.com)

Співініціатори Програми: В.М Розум,  О.О Іванько, Л.І Дячук, В.Я Кунець, А.Ф Ткачук,  О.В Олійник, В.П Губська, А.В Кухта.

На кого орієнтована Програма:  на переселенців, учасників АТО – власників земельних ділянок, на сільські сім`ї, на сільських пенсіонерів та міських пенсіонерів – власників дачних ділянок, на сільські та міські Територіальні громади, на учнів сільських та міських шкіл (де є шкільні ділянки чи теплиці).

Мета Програми: реалізація зрозумілих для людей з усієї України та дуже простих для їх подальшого масштабування і відтворення практичних дій, в  результаті яких учасники Програми здобувають впевненість у собі, віру у добро та людей, здатність забезпечувати свої сім`ї продуктами харчування, стають творцями свого майбутнього, своїх родин і громад, стають соціально активними у своїх громадах та готовими безкоштовно передавати здобуті знання і практичний досвід іншим потребуючим і, таким чином, перетворюються у провідників добра та благополуччя.

Де ми плануємо реалізовувати Програму? Програма буде реалізовуватись шляхом поетапного створення демонстраційних майданчиків у територіальних громадах.

Чому в назві Програми є слово «естафета»? Цією Програмою ми плануємо запустити серед людей самовідтворювальний механізм масштабування любові, добра і благополуччя у вигляді безкоштовної передачі знань та практичних навиків за допомогою яких кожна сім`я на обмеженій площі своєї присадибної ділянки зможе себе забезпечувати необхідною рослинною та тваринною їжею. Принцип естафети буде досягатися тим, що кожен з учасників Програми бере на себе зобов’язання безкоштовно передати здобуті знання і навики не менше  5-ти новим учасникам із записом процесу навчання у вигляді відеоролика та його розміщення у мережі Інтернет.

Як буде реалізовуватись Програма і які результати ми плануємо отримати?  В межах Програми «Естафета добра та благополуччя» будуть реалізовуватись два окремих проекти – «Грядки Розума» та «Сімейна мікро-ферма».

Практичним результатом участі у проекті «Грядки Розума» стане володіння його учасниками наступними знаннями та практичними навиками:  як можна отримувати врожаї до 5 раз вищі із затратами праці до 10 раз меншими;  як забезпечити щоб волога з повітря сама конденсувалася у ґрунті і можна було б обійтись без поливу грядок;  як забезпечити щоб необхідні рослинам добрива самі формувались у ґрунті;  як прискорити вегетацію рослин і отримувати декілька врожаїв;  як з мінімальними трудовими і фінансовими затратами самостійно забезпечити свою сім`ю рослинною їжею на мінімальній площі присадибної ділянки.

Практичним результатом участі у проекті «Сімейна мікро-ферма» стане розуміння його учасниками цінності кожного клаптика їх землі, а також володіння наступними знаннями та вміннями:  як на площі 36-48кв.м створити ферму суміщену з теплицею у якій під одним дахом буде вирощуватись птиця чи інші с/г тварини та пророщуватись зелений корм для цих с/г тварин, а також протягом всього року будуть вирощуватись овочі та зелень для сім`ї;  як сім`я може отримувати додатковий дохід за допомогою розумного використання своєї невеликої земельної ділянки.

Участь у цій Програмі навчить людей не скаржитись на своє життя і не заздрити успішним, а за допомогою здобутих знань та навиків навчитись жити гідно, робити своє життя кращим та ділитися своїм успіхом з новими учасниками Програми.

Реалізація цієї Програми запустить по усій Україні самовідтворювальний механізм масштабування любові, добра і благополуччя, призведе до подолання бідності, зменшення агресії, злоби та ненависті серед людей.

Пропонуємо Вам зробити свій крок до благословенної Богом справи творення добра.

ПРОЕКТ «ГРЯДКИ РОЗУМА»

Завдання проекту:

  1. безкоштовно надати учасникам проекту знання та забезпечити здобуття ними вмінь як при вирощуванні рослин, ягід та плодів можна зменшити затрати їх праці до 10 раз, збільшити врожайність до 5 раз, забезпечити рослини необхідною вологою і поживою без поливу і удобрення грядок, а також прискорити вегетацію рослин;
  2. усунути у людей проблему зневіри у собі, забезпечити здобуття ними впевненості у собі та віру у свої сили і добро;
  3. надати людям знання як вони можуть забезпечувати свої сім`ї необхідною кількістю рослинної їжі та отримувати додатковий дохід за допомогою розумного використання своєї невеликої земельної ділянки;
  4. навчити людей допомагати одне одному та взаємодіяти одне з одним у своїх громадах і, таким чином, далі передавати естафету добра і благополуччя;
  5. забезпечити подальшу безоплатну передачу знань та навиків іншим потребуючим шляхом створення відповідної Інтернет-сторінки, ютуб-каналів, створення демонстраційних майданчиків в окремих територіальних громадах та популяризації цілі проекту та його результатів.

Як і де буде реалізовуватись проект? Проект буде реалізовуватись поетапно, шляхом створення демонстраційних майданчиків в окремих територіальних громадах.

Які умови участі у проекті? Кожна людина, яка бере участь у реалізації Проекту буде зобов’язана безкоштовно передати здобуті знання і навики не менше 5-ти новим учасникам Проекту із записом процесу навчання у вигляді відеоролика та його розміщення у мережі Інтернет.

Опис реалізації проекту:

Рекомендована кількість людей, які повинні брати участь у навчальних тренінгах на створених демонстраційних майданчиках повинна складати приблизно 10 чоловік та один відео оператор.

Загальний час для навчання: 3-4 години.

Роботи складаються з декількох етапів: земельні роботи для формування грядок Розума, заготовка грубої деревної органіки, заготовка деревної щепи, заготовка трав’янистої органіки, використання біопрепаратів та ефективних мікроорганізмів, зволоження сформованих грядок. Кожен учасник тренінгу бере участь у реалізації кожного етапу.

Прогнозовані результати:

1) учасники проекту здобудуть знання та практичні навики:

– як можна отримувати врожаї до 5 раз вищі із трудозатратами до 10 раз меншими;

– як забезпечити щоб волога з повітря сама конденсувалася у ґрунті і можна було б обійтись без поливу грядок;

– як забезпечити щоб необхідні рослинам добрива самі формувались у ґрунті;

– як прискорити вегетацію рослин;

– як з мінімальними трудовими і фінансовими затратами самостійно забезпечити свою сім`ю рослинною їжею на мінімальній площі присадибної ділянки.

2) учасники проекту навчаться допомагати одне одному та взаємодіяти одне з одним у своїх територіальних громадах і, таким чином, далі передавати естафету добра і благополуччя;

3) запуск механізму безкоштовної передачі здобутих знань і вмінь іншим потребуючим, в тому числі за допомогою YouTube і за допомогою сторінки в Інтернеті.

Бюджет на створення і роботу демонстраційного майданчика в окремій територіальній громаді:  затрати на купівлю садового інструменту, на заготовку деревної щепи фруктових дерев, купівлю біопрепаратів і біологічних засобів захисту рослин, купівлю насіння та саджанців, розробку та ведення інтернет-сторінки; транспортні затрати; затрати на відрядження розробників технології для проведення практичних тренінгів у громаді; затрати на оплату праці відповідальних за роботу демонстраційних майданчиків.  

ПРОЕКТ «СІМЕЙНА МІКРО-ФЕРМА»

Завдання проекту:

  1. безкоштовно надати учасникам проекту знання, як вони з мінімальними трудовими та фінансовими витратами на площі 36-48 кв.м можуть круглий рік самостійно забезпечувати свої сім`ї необхідною тваринною, рослинною їжею і кормами для тварин, а також отримувати додатковий дохід;
  2. усунути у людей проблему зневіри у собі, забезпечити здобуття ними впевненості у собі та віри у свої сили і добро;
  3. навчити людей допомагати одне одному та взаємодіяти одне з одним у своїх територіальних громадах і, таким чином, далі передавати естафету добра і благополуччя;
  4. забезпечити подальшу безоплатну передачу знань та навиків іншим потребуючим шляхом створення відповідної Інтернет-сторінки, ютуб-каналів, поетапного створення демонстраційних майданчиків в територіальних громадах, а також популяризації цілі проекту та його результатів.

Як і де буде реалізовуватись проект? Проект буде реалізовуватись поетапно, шляхом створення демонстраційних майданчиків в окремих територіальних громадах.

Які умови участі у проекті? Кожна людина, яка бере участь у реалізації Проекту буде зобов’язана безкоштовно передати здобуті знання і навики не менше 5-ти новим учасникам Проекту із записом процесу навчання у вигляді відеоролика та його розміщення у мережі Інтернет.

Опис реалізації проекту:

Здійснення земляних робіт та будівництво мікро-ферми (теплиці суміщеної з фермою: ферма – капітальна споруда з доступних теплих та безпечних матеріалів; теплиця – металоконструкція покрита полікарбонатом) розділеної невисокою перегородкою на дві зони: зону вирощування птиці чи с/г тварин (ферма) та зону вирощування овочів чи зелені та  пророщення зеленого корму для тварин (теплиця). Закупівля необхідного технологічного обладнання мікро-ферми та насіння. Закупівля тварин. Пророщення рослин для зеленого корму, екструдування насіння, грануляція зеленого корму з екструдатом. Створення кормів-симбіотиків для тварин за рахунок силосування. Відгодівля тварин і допомога в організації реалізації надлишкової продукції. Рекомендована кількість людей, які будуть приймати участь у навчальних тренінгах повинна складати не більше 5 чоловік та 1 відео оператор. Загальний час для навчання 3-4 години. Кожен учасник тренінгу повинен ознайомитись з технологією і особливостями кожного етапу створення та функціонування мікро-ферми.

Прогнозовані результати:

  • учасники проекту здобудуть знання та практичні навики вмінь як на площі 36-48кв.м створити ферму суміщену з теплицею у якій під одним дахом буде вирощуватись птиця чи інші с/г тварини та пророщуватись зелений корм для цих с/г тварин, а також протягом всього року будуть вирощуватись овочі та зелень для сім`ї;
  • учасники проекту здобудуть знання та практичні навики як з мінімальними фінансовими та трудовими затратами самостійно забезпечити свою сім`ю необхідною тваринною і рослинною їжею, а також як самостійно готовити корми для тварин;

3) буде створено систему безкоштовної передачі здобутих знань і вмінь іншим потребуючим і, таким чином, учасники проекту далі передаватимуть естафету добра і благополуччя.

Be the first to comment on "Під егідою ХСП стартує програма «Естафета добра та благополуччя»"

Залишити відповідь