Подарунок волонтерам в Авдіївці від католиків із Польщі

Повернувшись кілька днів тому з Польщі, вікарій вінницької парафії Божого Милосердя о. В’ячеслав Кльоц привіз подарунок для Християнської Служби Порятунку, а точніше — для її підрозділу, що знаходиться в Авдіївці — позашляховик Nissan-Terrano.  Кошти на його придбання зібрали вірні парафії св. Андрія Боболі в місті Равич Великопольського воєводства.

«Незадовго перед урочистістю Зіслання Святого Духа, — розповідає о. В’ячеслав, — я звернувся до настоятеля парафії св. Андрія Боболі о. Матеуша Дроба з проханням зібрати кошти для підтримки тих, хто, перебуваючи в зоні бойових дій, допомагають постраждалим від війни. О. Матеуш, з яким я знайомий ще з часів навчання в семінарії, поставився до мого прохання із зрозумінням. І, звичайно, з великим зрозумінням поставились до цього і самі парафіяни…»

Збір коштів відбувався на шести Месах: ввечері 3 червня, напередодні урочистості Зішестя Святого Духа, і в день урочистості. Проголошуючи проповідь на кожній Службі, о. В’ячеслав говорив парафіянам про війну на сході України  та про діяльність і потреби Християнської Служби Порятунку, волонтери якої, виконуючи заповідь любові до ближнього, нерідко – наражаючи на небезпеку власне життя, допомагають тим, хто постійно мешкає у так званій «сірій зоні». Той факт, що зібраних коштів вистачило на автівку — переконливе підтвердження  того, що вірних з Равича слова священика не залишили байдужими.

Зараз придбаний автомобіль знаходиться у Вінниці. Після того, як буде зроблено ремонт – зварювальні роботи, відновлення ходової частини — о. В’ячеслав має намір особисто відігнати позашляховик до місця призначення.

«Користуючись нагодою, — каже він, — хочу висловити щиру подяку о. Матеушу і його парафіянам за небайдужість і виявлену солідарність  з тими, що страждає від агресії  проти  нашої країни».

Джерело: CREDO

Be the first to comment on "Подарунок волонтерам в Авдіївці від католиків із Польщі"

Залишити відповідь