Польська допомога служінню Християнської Служби Порятунку

Починаючи з 2016 року Християнська Служба Порятунку служить людям, які проживають у зоні бойових дій і належать до соціально незахищених верств населення: військовослужбовцям ЗСУ, дітям, людям з особливими потребами, самотнім літнім людям, кризовим родинам. Але це служіння було б неможливим і ніколи б не відбулося без багатьох небайдужих людей, які постійно підтримують, відгукуються на потреби, допомагають молитвою, коштами або особистими зусиллями.

Протягом минулого, 2019 року величезним Божим подарунком для служіння ХСП стала підтримка Посольства Республіки Польща в Україні в рамках постійно діючої програми «Польська Допомога».

Завдяки «Польській Допомозі» наприкінці 2019 року вдалося придбати і встановити новий опалювальний котел Marten Comfort Pellet MC-30P у дитячому центрі «Ковчег», що створений і функціонує при осередку ХСП-Маріуполь.

Дитячий центр «Ковчег» регулярно відвідують близько 120 дітей, які проживають в 13 населених пунктах зони бойових дій (Бердянське, Піонерське, Сопіне, Приморське, Виноградне, Лебединське, Талаківка, Гнутове, Павлопіль, Черненко, Пищевик, Старогнатівка, Новогригорівка), і для яких через зруйнованість соціальної інфраструктури охопленого війною регіону, він є єдиним закладом, де діти мають можливість навчатися, відпочивати, займатися спортом і спілкуватися з ровесниками. Встановлення нового опалювального котла відтепер дасть можливість юним відвідувачам перебувати у Центрі в будь-яку пору року та за будь-якої погоди, і при цьому комфортно себе почувати в ньому.

Завдяки  програмі «Польська Допомога» також був здійснений капітальний ремонт двох автомобілів, які доставляють гуманітарну допомогу в населені пункти «сірої зони» ООС. Відтепер волонтери знову можуть безперебійно доставляти продукти, ліки та речі першої необхідності самотнім літнім людям та людям з особливими потребами, які мешкають у зоні війни і залишилися сам-на-сам зі своїми проблемами.

Посольство Республіки Польща в Україні активно фінансує українські соціальні проекти з 2005 року, а з 2014 року «Польська Допомога» значно зросла для підтримки реформ після Революції Гідності, а також з метою надання гуманітарної допомоги особам, постраждалим від війни.

Незважаючи на те, що вже майже 6 років в Україні йде війна, наші друзі з Польщі продовжують активно підтримувати людей, які через війну опинилися в надважкій життєвій ситуації, а також дітей, найменші з яких ще ніколи не бачили миру…

Християнська Служба Порятунку від усього серця висловлює вдячність Посольству Республіки Польща в Україні за підтримку, розуміння і відкритість на біль і страждання мешканців Сходу України, та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

МИР та ДОБРО!

Be the first to comment on "Польська допомога служінню Християнської Служби Порятунку"

Залишити відповідь