Понад 500 тонн паливних брикетів вже доставили у прифронтові села маріупольського напрямку. Допомога триває

За 13 днів Християнська Служба Порятунку забезпечила доставку та роздачу 555 тонн паливних брикетів в рамках Акції «Папа для України». 25 вантажівок по бездоріжжю та за несприятливих погодних умов у ці дні досягли віддалених населених пунктів неподалік від лінії розмежування. Таким чином гуманітарну допомогу від Папи Франциска вже отримали приблизно 1700  найбільш потребуючих мешканців 8-ми сіл сірої зони ( Сопине, Бердянське, Піонерське, Виноградне, Приморське, Лебединське, Гнутове, Талаківка).

У цих населених пунктах паливні брикети часто стають єдиним засобом не тільки для обігріву помешкань, але й для приготування їжі. Отримуючи таку допомогу люди дякують за те, що про них не забувають та піклуються.

Нагадаємо, що Християнська Служба Порятунку  вже вдруге співпрацює з Акцією «Папа для України», забезпечуючи паливними брикетами мешканців прифронтових сіл. Минулої весни понад 2700 тон палива отримали більше двох тисяч домогосподарств прифронтової зони в маріупольському напрямку (майже 7 тисяч мешканців у 30 селах). Цієї зими у рамках Акції ХСП забезпечить паливними брикетами більше 7,5 тис людей у прифронтових населених пунктах.

Джерело: Папа для України

Be the first to comment on "Понад 500 тонн паливних брикетів вже доставили у прифронтові села маріупольського напрямку. Допомога триває"

Залишити відповідь