Постачання речей першої необхідності та закрити вибиті шибки у помешканнях Старої Авдівки – завдання служителів ХСП на найближчі дні

Постачати речі першої необхідності та закрити поліетиленовою плівкою вибиті під час обстрілу шибки у помешканнях району Старої Авдіївки – це завдання, яке повинні вирішити рятувальники Християнської Служби Порятунку (ХСП) протягом найближчих днів.

«Моніторити потреби людей, які залишаються у Старій Авдіївці, забезпечити їх речами першої необхідності та закрити вибиті під час обстрілів шибки – це завдання групи рятувальників ХСП, служіння яких триває у місті», – розповів командир ХСП Ігор Шулік (Шторм).

За його словами, переважна більшість людей, не зважаючи на часті обстріли цієї частини міста, залишаються  у своїх будинках. Серед таких мешканців є діти та люди похилого віку.

«Загальний настрій людей важко визначити. Вони знервовані, більшість відмовляється виїжджати, тому що їм немає куди їхати. При цьому, часткова евакуація ведеться», – розповідає Шторм, – «Через постійні обстріли місто залишається без світла та постійного водопостачання».

Служителі ХСП також вирішують і нагальні потреби мешканців Авдіївки.

Наприклад, жительку міста, яка пережила інсульт, разом з сім’єю ХСП транспортувала у інший населений пункт, де є можливість, при необхідності, звернутись до лікарів.

Серед служителів ХСП, які на сьогодні знаходяться у Авдіївці, є католики, п’ятидесятники, баптисти, месіанські євреї, харизмати.

«Це насправді екуменічне служіння. Всі конфесії разом роблять спільну справу. Це єднання говорить про те, що у нас всіх у серці живе Христос, який нас єднає, який нас сюди привів і дає нам спільне бачення», – резюмує Шторм.


Для тих, хто має бажання та можливість допомогти матеріально і може це зробити оперативно, наводимо номери Приватбанківських карток:

5363 5423 0311 3113  – Ясинський Олександр Сергійович (позивний – Падре, координатор команди ХСП-Авдіївка)

5168 7423 5373 2450  – Шулік Ігор Васильович (позивний – Шторм, командир Корпусу ХСП)

Банківські реквізити:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Християнська Служба Порятунку»
код ЄДРПОУ 35872927
АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805
Рахунок № 26004550468.

Be the first to comment on "Постачання речей першої необхідності та закрити вибиті шибки у помешканнях Старої Авдівки – завдання служителів ХСП на найближчі дні"

Залишити відповідь