Представники Руху «Всі разом» хочуть почути від Порошенка та Зеленського про захист сім’ї та сімейних цінностей в Україні

Просимо до повторного голосування (другого туру виборів), що відбудеться 21 квітня призначити дату, час та місце зустрічі із представниками Руху «Всі разом – за сім’ю!» з метою напрацювання конкретних кроків для розвитку та захисту інституту сім’ї як абсолютної цінності громадян, гарантованої законодавством України. Про це говориться у Відкритому зверненні Громадянського руху «Всі разом!» до кандидатів на пост Президента України Петра Порошенка та Володимира Зеленського, орилюдненого на сайті Руху.

«Ми хочемо побачитися і поставити запитання: «Що ви конкретно будете робити на захист сім’ї і збереження сімейних цінностей в Україні?». Даємо Вам аж 48 годин для того, щоб призначити час та місце такої зустрічі», – заявив Голова Руху «Всі разом – за сім’ю!» Руслан Кухарчук.

 

Be the first to comment on "Представники Руху «Всі разом» хочуть почути від Порошенка та Зеленського про захист сім’ї та сімейних цінностей в Україні"

Залишити відповідь