Прем’єр-міністр Денис Шмигаль візьме участь у телемарафоні Ради Церков “Україна за сім’ю”

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) 7 червня проведе телемарафон “Україна за сім’ю”, у якому візьмуть участь голови церков та релігійних організацій, Прем’єр-міністр України, суспільні експерти, лікарі, психологи, політики та лідери думок.

Під час зустрічі ВРЦіРО і Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, яка відбулася 2 червня, було обговорено суспільно-важливі питання, зокрема щодо сім’ї. Прем’єр-міністр акцентував на важливості діалогу між державою і церквами та зазначив, що візьме участь у телемарафоні “Україна за сім’ю”.

Традиційно, вже 4 роки поспіль, за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в Україні проходить Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей.

Цьогоріч, через карантинні заходи хода трансформується у Всеукраїнський телемарафон “Україна за сім’ю”, який відбудеться 7 червня з 17:00 до 20.00  на телеканалі “Надія” у прямому ефірі.

У телемарафоні візьмуть участь голови церков та релігійних організацій, суспільні експерти, лікарі, психологи, політики та лідери думок. У програмі – музичні номери, інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами.

Особливі гості телемарафону:

Денис Шмигаль – Прем’єр-міністр України

Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини

Олександр Турчинов – Координатор Всеукраїнського Собору

Роман Шеремета – Професор Університету Кейс Вестерн Резерв (США)

Роман Полікровський – Мер міста Збараж

Організатором події виступає Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій у партнерстві з Всеукраїнським Собором.

Організатори телемарафону переконані, що сім’я – це найвища цінність українського народу. Це основа міцної та процвітаючої держави. Сім’я – безцінний дар і єдине справжнє багатство.

Метою марафону є привернення уваги суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Джерело: Всеукраїнський Собор

Be the first to comment on "Прем’єр-міністр Денис Шмигаль візьме участь у телемарафоні Ради Церков “Україна за сім’ю”"

Напишіть відгук